زیبایی صورت خانمها با صرف هزینه کم

زیبایی صورت خانمها با صرف هزینه کم

آیا واقعا به استفاده از تونر نیاز دارید؟ چگونه بدون تزریق بوتاکس هزینه کمتری صرف کنیم؟در اینجا راه ها و نکات جالبی برای زیبایی صورت خانمها ارائه شده است درباره اینکه چگونه هزینه کمتری صرف مراقبت های پوستی کنیم. بعلاوه در اینجا متوجه می شوید چگونه استفاده از تونر هدر دادن پول است. اما ابتدا با نکات اصلی شروع می کنیم: پاک کننده ها و مرطوب کننده ها.

زیبایی صورت خانمها ؛از مارک هایی موجود در داروخانه استفاده کنید

نیازی نیست هزینه زیادی را صرف خرید یک مرطوب کننده کنید. بعلاوه دلیلی ندارد هزینه زیادی صرف پاک کننده ها نمایید. پاک کننده ها به منظور شست و شوی آلودگی هاست و فقط چند ثانیه روی پوست باقی می ماند.

می توان پاک کننده و مرطوب کننده های مناسبی را در داروخانه ها برای زیبایی صورت خانمها یافت. به دنبال مارک های معتبر باشید. همچنین محصولی حاوی فرمولی را انتخاب نمایید که با نوع پوست شما سازگار است. این بدان معناست که اگر پوستی خشک دارید پاک کننده کرم مانند (مانند مارک Pond) برای شما مناسب است بعلاوه باید از مرطوب کننده قوی و مرطوب کننده هارد کور استفاده نمایید. اگر پوست شما چرب است پاک کننده ای تهیه کنید که مخصوص پوست های چرب می باشد.

نیازی به استفاده از تونر نیست

اگر پوست بیش از حد چرب باشد می توان از تونر استفاده نمود در غیر این صورت خیر. استفاده از تونر برای حفظ زیبایی صورت خانمها یک کار بی فایده است زیرا هزینه اضافی را به فرد تحمیل می کند. حرف های فروشنده ها در فروشگاه های بزرگ را درباره آن باور نکنید. به آنان پول داده اند تا آن را بگوید.

نیازی به استفاده ار کرم های دور چشم گران قیمت نیست

همه ما کرم دور چشم گوناگونی در خانه داریم که یا آن را خریده ایم یا برای ما ارسال شده است. هر یک از این کرم ها ممکن است حدود چند هزار تومان قیمت داشته باشد با این حال از یک هیچ استفاده نمی کنیم زیرا از نتیجه آن راضی نیستیم. اگر تصمیم دارید در هزینه خود صرفه جویی کنید می توانید از مصرف کرم های دور چشم گران قیمت پرهیز نموده و به جای آن از مرطوب کننده قوی حاوی روغن درخت قلم، کافیین و آنتی اکسیدان استفاده کنید.

زیبایی صورت خانمها با استفاده از ماسک

زیبایی صورت خانمها با استفاده از ماسک

ماسک صورت و اسکراب را خود تهیه کنید

چرا هزینه زیادی را صرف تهیه ماسک های گران قیمت و اسکراب های صورت می کنید درحالی که می توانید با موادی که در یخچال دارید آن ها را تهیه نمایید. این ماسک های خانگی موجب  زیبایی صورت خانمها میشوند. دستور تهیه ماسک های خانگی که در این جا به آن اشاره شده است بسیار معروف است و کارآمد می باشد. ماسک صورت سازگار با پوست خود را انتخاب نمایید و ابتدا آن را امتحان نمایید. تضمین می کنیم که استفاده از ماسک ها و اسکراب های طبیعی و اورگانیک ارائه شده در اینجا باعث بهبود پوست شما می شود. بله کمی مانند گفته های فروشنده ها شد، اما حقیقت دارد.

می توان به مکان های ارائه دهنده ماساژ صورت مراجعه نکرد و خود در منزل آن را فراهم نمود.

هرچند هیچ چیز بهتر از یک ماساژ درمانی نیست اما بهترین آن حدود چند صد هزار تومان یا بیشتر برای شما هزینه دارد. بین جلسات ماساژ درمانی می توانید خود در منزل نیز آن را تکرار کنید. ساده است؛ حوله ای گرم را به مدت 5 دقیقه روی صورت خود بگذارید سپس صورت خود را با یک اسکراب مناسب پاک کنید و روی صورت خود ماسک بگذارید. اگر نمی خواهید هزینه ای صرف ماسک ها و اسکراب ها کنید از یکی از دستورالعمل های ارائه شده در قسمت بالا استفاده نمایید.

زیبایی صورت خانمها با ماساژ درمانی

زیبایی صورت خانمها با ماساژ درمانی

لازم نیست کل هزینه ماساژ درمانی را بپردازید.

اجازه دهید رازی را با شما در میان گذاریم؛ هیچ دلیلی ندارد کل هزینه ماساژ درمانی را بپردازید. وب سایت هایی وجود دارد که در آن آدرس ماساژ درمانی های بسیاری که در خدمات زیبایی خود از جمله ماساژ، ماساژ صورت، اکستنشن مژه و صاف کردن مو، 75 درصد تخفیف می دهند ارائه شده است.

در اینجا برای کاهش هزینه ماساژ درمانی راه های دیگری ارائه شده است:

  • بسته ای را خریداری کنید. مانند بسته حاوی ده تا ماساژ 90 دقیقه ای به قیمت چند هزار تومان. خرید این نوع بسته ها کاری عاقلانه به حساب می آید. با استفاده از این روش می توان صد هزار تومان پس انداز نمود.
  • یک ساعت وقتی را که برای درمان گرفته اید کنار گذارید و روز خود را با ماساژ درمانی کامل کنید. در مکان هایی که دارای سونا، وان آب داغ و اتاق بخار است وقت بگیرید و حتما از این امکانات بعنوان بخشی از درمان خود استفاده نمایید.
  • اول هفته به ماساژ درمانی بروید. برخی مکان های مخصوص ماساژ روزهای شنبه تا سه شنبه قبل از ساعت 3 بعدازظهر تخفیف دارند. امتیاز: مکان های ماساژ در این ساعات خلوت است و پس می توان از سونا و وان داغ به صورت شخصی استفاده نمود.
از کیت لایه برداری خانگی استفاده کنید.

لایه برداری با مواد شیمیایی یا لایه برداری مکانیکی در مکان های مخصوص آرایشی حدود صد هزار تومان یا بیشتر است. آن را در منزل تهیه کنید تا در صرف هزینه صرفه جویی نمایید.

برای خرید رتین A یا جوان کننده ها هزینه نمایید.

بزرگترین راز برای جوان ماندن استفاده از رتین A و جوان کننده است. در این باره افراد بسیاری و حتی متخصصان پوست سال های سال است که از کرم ویتامین A استفاده می کنند. از هزینه آن نترسید. تهیه یک بسته آن به نسخه نیاز دارد اما این محصول یک سال یا بیشتر دوام می آورد. اگر از این مواد در سال های جوانی استفاده شود دیگر نیازی نیست بعدها روی لایه برداری،استفاده از لیزر، و دست اخر لیفتینگ پوست صورت هزینه شود. اگر به لیفتینگ علاقه دارید. هنوز خیلی زود که درباره ان صحبت شود اما 15 سال دیگر می بینید.

اگر به خارج سفر می کنید در داروخانه ها به دنبال رتین A یا جوان کننده باشید. فقط مراقب باشید اگر  باردارید یا قرار است باردار شوید نباید از ویتامین A موضعی استفاده نمایید. و هنگام استفاده از این مواد باید ضدآفتاب استفاده نمود.

زیبایی صورت خانمها با تزریق بوتاکس

زیبایی صورت خانمها با تزریق بوتاکس

پاهای خود را مومک بیندازید.

برای شما کار دشواری است اما دوستانتان این کار را در منزل انجام می دهند. بله می توان در خانه پاهای خود را مومک انداخت. اگر خود می توانید این کار را انجام دهید، پس از داروخانه کیت آن را تهیه کنید و هزینه آن را پس انداز نمایید. همچنین می توان با استفاده از وکس بیکینی بیسیک هزینه کمتری صرف را وکس بیکینی کنید.

چگونه هزینه کمتری را صرف پرکننده ها کنیم

پرکننده ها خیلی گران هستند. بر اساس گفته دکتر هوارد سالب در مجله جذابیت برای صرف هزینه کمتر در استفاده از پرکننده ها روی گونه ها، با متخصص پوست مشورت نمایید. همچنین می توان با پزشک درباره گزینه های ارزان تر در مورد پر کننده های مشورت نمود.

چگونه هزینه کمتری صرف بوتاکس کنیم

بوتاکس گران قیمت و چند ماه دوام می آورد بنابراین توصیه می شود تزریق بوتاکس خود را برای مراسم های مهم بگذارید مانند عروسی خودتان یا جایزه اسکار !

حتی می توان زیر بغل بوتاکس تزریق کرد بنابراین در لباس عروس یا لباس جایزه اسکار عرق نمی کنید.

از برخی مکان هایی که ماساژ ارائه می دهند می توان بوتاکس خریداری کرد.

برای مثال از آنجایی که هزینه ای را صرف درمان منطقه ای از بدن خود کرده اید می توانید حتی بخواهید سر فرصت مناطقی را که می خواهید بوتاکس تزریق کنند. برای زیبایی صورت خانمها و رفع چروک از تزریق بوتاکس استفاده کنید. البته اگر موهای چتری دارید نیازی نیست پیشانی خود را بوتاکس کنید و به جای آن روی دور چشمان یا خط اخم بین دو ابرو تاکید کنید.

در کنار زیبایی صورت خانمها به پاهای خود نیز توجه کنید.

اگر پاهای خود را چند بار در هفته در حمام با استفاده از سنگ پا تمیز کنید نیازی به پدیکور نیست.اگر پاشنه پای شما خیلی خشک و ترک خورده است خودتان می توانید آن را اصلاح کنید خیلی ساده است.

تحریریه پزشک آشنا به نقل از beauty.about.com

منبع

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

اطلاع از
avatar