برای داشتن تناسب اندام و زیبا شدن اندام چه باید کرد

برای داشتن تناسب اندام و زیبا شدن اندام چه باید کرد

امروزه با تغییر نوع تغذیه ونوع زندگی, معمولابیشتر افراد دچار اضافه وزن شده و فرم اندام آنها تغییر میکند. در قسمت های مختلف از بدن چربی انباشته میشود و این چربی ها باعث میشود زیبایی اندام افراد از بین رود. تقریبا این معضل سراسری شده است و خیلی از انسان ها امروزه به دنبال باشگاه های مختلف یا رژیم ها مختلف برای تناسب اندام هستند.

اما در بسیاری از موارد تغذیه و یا ورزش های مختلف برای تناسب اندام زیاد کار ساز نبوده و مردم برای داشتن تناسب اندام به سمت جراحی های پلاستیک کشیده میشوند. خوشبختانه امروزه انواع جراحی های زیبایی وجود دارد ( از بینی تا انگشت پای شما) و بهترین جراحان زیبایی دنیا در ایران وجود دارند و شما برای زیباتر شدن هر عضو از بدن خود میتوانید از جراحی زیبایی کمک بگیرید.

لیپوساکشن برای تناسب اندام

جراحی لیپوساکشن یکی از انواع جراحی زیبایی است که باعث تناسب اندام شما میشود. این نوع از جراحی برای لاغر شدن شما نیست بلکه برای اصلاح فرم بدن و رفع چربی های موضعی است. این عمل بیشتر برای کسانی مناسب است که اضافه وزن کمی دارند ولی این وزن اضافه در یکی از قسمت های بدن آنها به صورت زشتی جمع شده است.

جراح با انجام لیپوساکشن این چربی ها را از این قسمت خارج میکند و تناسب اندام را به این قسمت بر میگرداند.

برای داشتن تناسب اندام چه کنم

برای داشتن تناسب اندام چه کنم

آیا لیپوساکشن برگشت پذیر است؟

تا به حال دقت کرده اید؛ بعد از گرفتن یک رژیم سخت و طولانی در بازه زمانی خاصی, بلافاصله بعد از این که رژیم را رها میکنید دوباره وزن از دست رفته برمیگردد. دلیل این برگشت خیلی واضح است. زمانی که شما در محدوده زمانی خاصی رژیم میگیرد سلول های چربی در بدن شما فقط کوچک میشوند و به طور کامل از بین نمی روند و با قطع رژیم سلول های چربی دوباره به انبار کردن چربی ادامه میدهند و وزن شما به سرعت بر میگردد.

در جراحی لیپوساکشن؛ جراح سلول های چربی را از بدن بیرون میکشد و اگر شما به مقدار کمی چاق شوید این اضافه وزن در قسمت دیگری از بدن انباشته میشود.

لیپولیز چیست؟

لیپولیز نیز یکی دیگر از انواع جراحی زیبایی بدن است که برای تناسب اندام از آن استفاده میشود.لیپولیز در اصل یک نوع لیزر است و بدون جراحی زیبایی قابل استفاده است. افرادی که اضافه وزن کمی دارند کاندید مناسبی برای استفاده از لیپولیز هستند.

روش کار این لیزر به این طریق است که چربی ها را ابتدا لیزر کرده و بعد به صورت آب شده در می آید و امکان جذب این چربی برای سیستم لنفانیک آسان میشود.

برای داشتن تناسب اندام چه کنم

برای داشتن تناسب اندام چه کنم

ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی یکی دیگر از جراحی زیبایی اندام است که در قسمت شکم انجام می شود. خانم ها معمولا بعد از زایمان دچار اضافه وزن در قسمت شکم میشوند و عضلات در این قسمت ها شل شده و روی هم رفته و نمای زشتی را به وجود می آورند. علاوه بر خانم ها چربی شکمی در آقایون نیز شایع است و چون بافت چربی که در اطراف شکم و پهلو وجود دارد، مقاوم تراز چربی بقیه نقاط بدن است در نتیجه آب کردن این چربی ها بسیار مشکل است.

برای از بین بردن چربی شکم میتوان ابدو مینوپلاستی استفاده کرد

در این نوع از جراحی زیبایی علاوه بر کم کردن چربی های شکمی جراح میتواند چربی های پشت و پهلو را نیز بردارد و پوست شکم را نیز میکشد تا از حالت افتادگی و چین خوردگی شکم جلوگیری شود.در تمام جراحی های زیبایی که جراحان چربی نقاط خاصی از بدن را کم میکنند معمولا چربی را دور نمی ریزند و از آن برای قسمت هایی که نیاز به چربی دارد استفاده میکنند مانند حجم دادن به لب ها، گونه ها و یا تزریق به باسن.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

اطلاع از
avatar