اطلاعات مفید در مورد جراحی زیبایی و رفع افتادگی پلک

اطلاعات مفید در مورد جراحی زیبایی و رفع افتادگی پلک

افتادگی پشت چشم یکی از عارضه هایی است که همه ی انسان ها با افزایش سن درگیر آن می شوند. حال ممکن است برای بعضی ها ابتلا به این عارضه دیرتر و در بعضی از افراد زودتر اتفاق بیفتد. از طرف دیگر چشم و ابرو اولین اعضایی هستند که هنگام ملاقات با دیگران یا حتی دیدن عکس ها توجه ی مخاطبین را جلب می کند.

خوشبختانه ما در دوره ای زندگی می کنیم که علم پزشکی و زیبایی به حد نهایت رشد کرده و برای هر مشکل یا معضل راه درمانی پیدا شده است. همان طور که قبلا نیز گفته شد بعضی از افراد دیرتر دچار افتادگی پلک یا کلا چین و چروک و عوارض پیری می شوند. و حتما این افراد از راه کارهای خاصی استفاده می کنند، مثلا استفاده از روغن های گیاهی, ماساژ دادن و… که شما می توانید بسیاری از این راه ها را در اینترنت سرچ کنید و مانع افتادگی پشت چشم  یا مانع چین و چروک در صورت خود شوید اما اگر سن شما از این مراحل گذشته است و دچار چین و چروک و آثار پیری و افتادگی پلک شده اید این مقاله را بخوانید.

برطرف کردن افتادگی پشت چشم با جراحی پلک

برطرف کردن افتادگی پشت چشم با جراحی پلک

برطرف کردن افتادگی پشت چشم با روش های غیر جراحی

برای جوان سازی صورت می توان از روش های غیر جراحی نیز کمک بگیریم. این روش ها معمولا در کلینیک های زیبایی انجام می شود ولی ایراد این روش ها در این است که شما باید چندین بار این روش ها را تکرار کنید.

روش های غیر جراحی شامل

1_تزریق چربی
2_تزریق بوتاکس
3_تزریق فیلر (ژل هیالورونیک)

روش های جراحی برای جوانسازی صورت و رفع افتادگی پلک کدامند؟

همان طور که شما دوستان عزیز در جریان هستید برای جوانسازی روش های جراحی نیز وجود دارد و احتمالا چیزی که شما از آن اطلاع نداشته باشید، این است که چند روش برای این کار وجود دارد، مزایا و عوارض این روش ها در چیست.

البته لازم به ذکر است که اگر کسی از جراحی ترسی نداشته باشد روش های جراحی گزینه ی بهتری نسبت به روش های غیر جراحی است زیرا در این روش ها احتمال برگشت وجود ندارد و فقط یک بار انجام می شود. نکته مهم در این روش انتخاب جراح پلک ماهر و مجرب است.

برطرف کردن افتادگی پشت چشم با جراحی پلک

برطرف کردن افتادگی پشت چشم با جراحی پلک

روش های جراحی برای جوان سازی صورت

1_بلفارو پلاستی (جراحی جهت رفع پف پلک ها)
2_ترمیم عضله پلک (جراحی جهت رفع افتادگی پلک)
3_لیفت ابرو (جراحی برای رفع افتادگی ابرو)
4_لیفت آندوسکوپی پیشانی و ابرو (جراحی جهت رفع افتادگی قسمت فوقانی صورت)
5_لیفت گونه ها (جراحی جهت رفع بخش میانی صورت)

در جراحی های زیبایی صورت به چه نکاتی باید توجه ویژه ای شود؟

نکته ی مهمی که در جراحی زیبایی پلک و ابرو باید به آن توجه داشت غدد اشکی, مجرای اشکی و پمپ اشکی است. زیرا در این صورت هم زمان با نتایج عالی و خوب در قسمت زیبایی در صورت مشکلاتی مثل اشک ریختن یا خشکی چشم و یا دیگر عوارض چشمی و پلکی به وجود نیاید.

بنابراین ایده آل ترین راه این است که این جراحی ها توسط جراح پلک مجرب و متخصصی انجام شود که آناتومی این مناطق را به خوبی می شناسد و ارتباط این مناطق با چشم را به خوبی درک می کند و در حقیقت جراح پلکی را انتخاب کنید که تخصص اولیه اش در این زمینه باشد.

ارسال یک نظر

نام *

ایمیل * (ایمیل منتشر نخواهد شد)