تکنیک های جوان سازی پوست دور چشم

تکنیک های جوان سازی پوست دور چشم

برای داشتن پوست دور چشم سالم و زیبا باید یکسری از رفتارهای اشتباه را از زندگی روزمره حذف کنیم و یکسری رفتارهای صحیح را جایگزین کنیم٬ تا بتوانیم از زیبایی و جوانی لذت ببریم و پیری زودرس دور چشم را به تاخیر بیاندازیم. برای جوان سازی پوست دور چشم  شما، چند پیشنهاد ساده داریم.

برای جوان سازی پوست دور چشم با لطافت با آن رفتار کنید!

۱- لطفا با لطافت بیشتری با پوست دور چشم خود برخورد کنید چرا که ۱۰ برابر از مناطق پوستی دیگر حساس تر و ضعیف تر است. بهتر است از شستشو صورت با آب خیلی گرم بپرهیزید و در هنگام استحمام  از لیف های نرم و لطیف برای پوست دور چشم خود استفاده کنید.

۲- اگه به هر دلیلی پوست دور چشم شما کبود شد یا پف کرد٬ بهتر است با قرار دادن تکه های خیار یا چای کیسه ای کاملا سرد هر چه سریع تر التهاب به وجود آمده را از پوست دور چشم خود بزدایید.

جوان سازی پوست دور چشم اما چگونه

جوان سازی پوست دور چشم اما چگونه

جوان سازی پوست دور چشم با تکنیک های ساده

۳- اگر قصد برداشتن ابرو دارید بهتر است از موچین استفاده کنید چرا که دیگر ابزارهای آرایشی به پوست دور چشم شما آسیب زده و باعث شل شدن آن می شود.

۴- اگر در معرض مستقیم آفتاب هستید باید از کرم های ضدآفتاب استاندارد برای پوست دور چشم خود استفاده کنید٬ چراکه پوست دور چشم بسیار سریع تر از سایر نقاط پوستی بدن آسیب میبیند.

۵- تا میتوانید از لوازم آرایشی برای دور چشم استفاده نکنید.

جوان سازی پوست دور چشم اما چگونه

جوان سازی پوست دور چشم اما چگونه

با رعایت موارد ذکر شده میتوانید تا حد زیادی از آسیب های پوست دور چشم جلوگیری کنید. جلوگیری از پیری و چرودگی فرمول خاصی ندارد  فقط نیاز به مراقبت دارد.

مقاله جراحی بینی اطلاعات مفیدی در خصوص روند جراحی بینی در اختیار شما کاربران قرار داده است. برای مطالعه این مقاله بر روی عبارت جراحی بینی کلیک نمایید.

 

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

اطلاع از
avatar