پوست شل صورت را با این ماسک سفت کنید

پوست شل صورت را با این ماسک سفت کنید

 عوامل زیادی باعث ایجاد پوست شل صورت می شوند٬ مخصوصا افزایش سن٬ استرس های زیاد٬ آلودگی ها و .. در این حالت پوست صورت و گردن مانند روزهای جوانی کشیدگی ندارد و به اصطلاح شل می شود. در این مقاله قصد داریم برای شما عزیزان که به هر دلیل پوست صورت تان شل شده است، درمان گیاهی و خانگی را آموزش دهیم.

پوست شل صورت را با این ماسک سفت کنید

پوست شل صورت را با این ماسک سفت کنید

ماسک های زیبایی خیلی متنوع هستند٬ اما در این مقاله فقط در مورد ماسک های سفت کننده برای درمان پوست شل صورت صحبت میکنیم. تا بتوانید زیبایی و شادابی روزهای جوانی را دوباره احساس کنید. البته خیلی از جوانان به علت استرس و آلودگی و… پوست صورت شان شل می شود که این ماسک ها برای درمان و سفت شدن پوست آنها بسیار کارآمد است.

 آموزش سه ماسک سفت کننده برای پوست شل صورت

۱ماسک ترکیبی از توت فرنگی و کاکائو 

این ماسک بدون محدودیت است و همه میتوانند از آن استفاده کنند. کافی است ۴ عدد توت فرنگی را له کنید ( رسیده باشد) و با یک قاشق پور کاکائو و مقداری عسل ( یک قاشق چای خوری ) ترکیب کنید. بعد از مخلوط کردن این مواد، حالا روی صورت خود بمالید و ۱۵- ۲۰ دقیقه  صبر کنید بهتر است برای از بین بردن کاکائو صورت خود را با آب ولرم بشورید. توصیه می شود ابتدا از این ماسک خانگی و گیاهی و طبیعی کمی روی قسمتی از پوست صورت تست کنید و در صورتی که مشکلی برایتان پیش نیامد از ماسک برای کل پوست صورت استفاده کنید.

پوست شل صورت را با این ماسک سفت کنید

پوست شل صورت را با این ماسک سفت کنید

۲- ماسک فوق العاده موثر ٬ خیار و ماست 

اگر پوست شما شل شده است و حالت افتادگی پیدا کرده است، توصیه میکنیم به سمت خیار و ماست بروید چرا که این ماسک را معجزه ی زیبایی میدانند. کافی است شما نصف یک خیار متوسط را خورد و پوره کنید، سپس یک چهارم لیوان شیر را با مقدار کمی عسل (به اندازه یک قاشق چای خوری) و نصف قاشق شکر قهواه ای ترکیب کنید و کاملا مخلوط نمایید. سپس پوره ی خیاری که از قبل تهیه کرده اید را با مواد ترکیب کنید و ۲۰ دقیقه روی پوست بگذارید تا شاهد معجزه ی این ماسک باشید.

۳- ماسک موز و آبلیو 

میتوانید نصف موز رسیده را با نصف قاشق چای خوری عسل و آبلیمو مخلوط کنید و به مدت ۱۵ -۲۰ دقیقه روی پوست خود بگذارید. اگر پوست چرب دارید پیشنهاد می شود حتما از ماسک موز و آبلیمو استفاده کنید.

برای سفت شدن طبیعی پوست کافی است

۱ – روزانه ۸ لیوان آب میل کنید ۲- سیگار نکشید ۳ – پوست خود را مرطوب نگه دارید. ۴ – رژیم غذایی سالم ۵ – استفاده از کرم های ضدآفتاب ۶ – برای محافظت از پوست اطراف چشم از عینک ضدآفتاب استفاده کنید.

 کاربران گرامی؛ تحریریه رسانه پزشک آشنا اطلاعات کاملی در زمینه جراحی بینی نیز تهیه نموده است. برای مطالعه ی مقاله بر روی کلمه جراحی بینی کلیک نمایید.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

اطلاع از
avatar