چند روش کاربردی و ساده برای داشتن پوست روشن و بدون جوش

چند روش کاربردی و ساده برای داشتن پوست روشن و بدون جوش

دربرخورد اول و نگاه اول پوست روشن و بدون جوش باعث جلب توجه مثبت دیگران نسبت به شما می شود. همان طور که می دانیم ژست ایستادن, طرز لباس پوشیدن وچهره فرد از نظر زیبایی , آرایش و معصومیت تاثیر زیادی در برداشت افراد در برخورد های اولیه را دارد.

به همین منظور افراد به دنبال صورتی زیبا, پوست روشن و بدون جوش هستند. برای دستیابی به این آرزو خیلی از افراد دست به جراحی های زیبایی و جراحی بینی هم می زنند. که این جراحی ها گاه چندان نتیجه بخش نبوده و با عوارضی نیز همراه هستند. ما توصیه می کنیم برای داشتن پوست روشن شما از راه هایی طبیعی که ما به شما معرفی می کنیم استفاده کنید.
استفاده از کرم های شیمیایی مختلف را کنار بگذارید و با راه های طبیعی وخانگی به آرزوی خود دست پیدا کنید.

راه های مختلف برای داشتن پوست روشن و بدون جوش

داشتن پوست روشن و بدون جوش

داشتن پوست روشن و بدون جوش

شاد بودن

شاد بودن یک رمز ساده برای داشتن پوست روشن و بدون جوش است. یکی از علت های پیدایش جوش ها در صورت و یادگار ماندن جای آنها روی پوست وجود استرس و نگرانی است. اگر شما استرس و نگرانی را از خود دور کنید و به جای آن آرامش را به خود هدیه بدهید شاهد این معجزه خواهید بود که صورت شما صاف و تا مدت طولانی تری بدون چین و چروک پوست باقی می ماند.

استفاده از کرم ضد آفتاب

اگر شما به طور مرتب از کرم های ضد آفتاب مناسب با پوست خود استفاده کنید، هیچ وقت مشکل پوستی پیدا نخواهید کرد. نورخورشید باعث به وجود آمدن چین و چروک و ایجاد لک های قهوه ای روی پوست می شود و در برخی از موارد، آفتاب شدید حتی باعث می شود که پوست بمیرد.

استفاده مداوم از میوه و سبزیجات ؛ پوست روشن

استفاده مداوم از میوه و سبزیجات ؛ پوست روشن

.
از سبزیجات ومیوه ها استفاده کنید

سبزیجات و میوه ها تاثیر چشمگیری روی زیبایی صورت و بالا رفتن کیفیت پوست شما دارند. این مواد به خاطر داشتن آب زیاد مقداری از آب بدن شما را تامین کرده و همچنین با رادیکال های آزاد در بدن مبارزه می کنند. و همان طور سبب تولید سلول های جدید پوستی می شوند. شما با مصرف مداوم این مواد تفاوت محسوسی را تجربه خواهید کرد.

استفاده از انار

انار خاصیت های شگفت انگیزی برای پوست دارد. اگر شما دنبال پوست روشن و بدون جوش هستید از انار استفاده کنید. انار دارای خاصیت ضدآکنه و ضد چین و چروک نیز می باشد. همچنین دارای ویتامین C فوق العاده ای نیز هست. می توانید انار را دانه کرده و سپس در دستگاه مخلوط کن بریزید آب آن را از دانه هایش جدا کنید. در این مرحله شما می توانید از هر دو قسمت انار استفاده کنید یا مقدار کمی ار آب انار را بر روی پوست خود بکشید و بعد از 20دقیقه آبکشی نمایید یا اینکه قسمت دانه و مغزهای جدا شده را بر روی پوست خود قرار دهید و بعد از 20دقیقه آبکشی نمایید. این دو روش باعث می شود پوست شما روشن تر شود و همچنین برای از بین رفتن جوش و آکنه موثر است.

خواب کافی ؛ پوست روشن

خواب کافی ؛ پوست روشن

خواب کافی

هر چه خواب بیشتر باشد، پوست شما صاف تر و روشن تر می شود. توجه داشته باشید کمبود خواب منجر به بروز استرس می شود، استرس به نو به خود باعث بروز جوش ها و دانه های سر سیاه می باشد حتی در مورد افراد بالغ نیز به همین گونه است. طی تحقیقی که در این زمینه انجام پذیرفته است کارشناسان دریافتند دانشجویان بیشتر در معرض بروز جوش قرار دارند به خصوص در مواقع امتحانات.

ارسال یک نظر

نام *

ایمیل * (ایمیل منتشر نخواهد شد)