دکتر کامل جلالی جراح زیبایی در مشهد و جراح فک پایین

جراح زیبایی در مشهد

بانک جامع اطلاعات پزشکان و سلامتدکتر کامل جلالی
جراح دهان ، فک و صورت

آدرس 1مشهد – خیابان احمد آباد – عارف 4 – ساختمان ابن سینا – طبقه سوم
اطلاعات تماستلفن: 051-38476922

ساعات کاری

شنبه یکشنبه دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنج‌شنبه جمعه
صبح
عصر 5-7 5-7 5-7 5-7

چگونه یک جراح زیبایی در مشهد پیدا کنیم ؟

به طور کلی کار کمی مشکلی است به ویژه اگر گزینه های پیش رو زیاد باشد.انتخاب جراح نقش موثری در زیبایی دارد چون اگر عمل رضایت بخشی نداشته باشید تا یکسال هیچ کاری نمیتوانید انجام دهید واگر در عمل ترمیمی هم بینی شما زیبا نشد دیگر بعید است که شما جراحی موفقیت آمیزی داشته باشید. در ادامه به شما کمک میکنیم تا چگونه یک جراح زیبایی بینی و جراح فک پایین در مشهد پیدا کنید تا هم از نتایج عمل بینی و هم جراحی فک پایین خود راضی شوید.

دکتر کامل جلالی

افتخارات و خدمات متولد ١٣۵۶ مشهد

فارغ التحصیل دوره تخصصى جراحى دهان و فک و صورت دانشگاه علوم پزشکى مشهد

بورد کالج رویال کانادا و عضو انجمن جراحان دهان و فک و صورت کانادا

عضو انجمن جراحان فک و صورت ایران

عضو سابق هیات علمى دانشگاه علوم پزشکى هرمزگان ٩٠-٩۴

عضو انجمن AO

کادر درمانى بیمارستان شهید هاشمى نژاد مشهد

عضو پیوسته انجمن جراحان دهان و فک وصورت امریکا

– جراح زیبایی صورت (بینی و پلک)

– سرپایی تزریق ژل و بوتاکس

– جراحی فک : زیبایی و فانکشنال

– ترومای صورت (شکستگی)

– شکاف کام و لب

– پیوند استخوان ، بازسازی فک و صورت و ایمپلنت

سایر مشخصات


جراح زیبایی در مشهد

چرا جراحی زیبایی بینی انجام میدهیم ؟

جراحی بینی یک نوع عمل زیبایی است که 40 تا 50 درصد در زیبایی شخص تاثیر دارد. از این عمل میتوان برای بزرگ یا کوچک کردن بینی .برداشت قوز بینی,عمل بینی استخوانی,کوچک کردن سوراخ بینی,تغیر زاویه بینی نسبت به لب,پلیپ بینی و اصلاح دیگر عیوب بینی استفاده کرد.
جراح زیبایی در مشهد میتواند مشکلات ساختاری بینی که باعث گرفتگی مزمن یا مشکلات تنفسی میشود را برطرف کندوهمچنین باعث شود بینی شما تناسب بیشتری با دیگر اجزای صورتتان پیدا کند

 

جراح زیبایی در مشهد (3) جراح زیبایی در مشهد (4)

برای انتخاب جراح زیبایی در مشهد ما به شما کمک خواهیم کرد :

1- به پزشک عمومی خود مراجعه کنید وموضوع عمل خود را با او درمیان بگذارید وبخواهید تا یک جراح ماهر معرفی کند
2- لیستی از جراحان بینی حرفه ای را تهیه کنیم
3- به سایت پزشک مراجعه کنید در مورد میزان تحصیلات تخصص.میزان سابقه.مدارج علمی و…اطلاعات کسب کنید
4- به مطب جراح برویم واز بیماران قبلی در مورد پزشک تحقیق کنیدونمونه کارهای پزشک را خودتان ببینید
5- جراح را باتوجه به بوجه خودتان انتخاب کنید در جراحی زیبایی لزوما دستمزد بالادلیل برکیفیت بیشتر کار نیست
6- در گوگل سرچ کنید ودر مورد جراحی بینی اطلاعات کسب کنید
7- در نهایت پزشک را انتخاب کنید و به او اعتماد کنید

قبل از جراحی زیبایی این سوالات را از پزشک خود بپرسید :

چطور برای جراحی بینی اماده شویم ؟
جراحی بینی از نظرجراحان هنرمند چگونه است ؟
ایا جراحی بینی برای دیابتی ها مجاز است ؟
چرا جراحی بینی با جراحی چانه توصیه میشود ؟
ایا در صورت وجود مشکلات تنفسی امکان جراحی بینی وجود دارد ؟
مراقبتهای بعد از عمل به چه صورت است ؟
برای جراحی بینی گوشتی چه نکاتی وجود دارد ؟

بینی هایی راکه دارای پوست ضخیمی هستند بینی گوشتی می نامیم. در این بینی ها معمولا غضروف واستخوان ضعیف میباشد ضخیم بودن پوست یک عامل محدود کننده میباشد .

امروزه با تکنیک های جدید دستیابی به زیبایی برای بینی های گوشتی نیز میسر شده است در جراحی بینی گوشتی استفاده از روشهای تقویت اسکلتیی برای افزایش حمایت بافت نرم تر بینی ضروری است برای شکل دادن به این نوع بینی وخوش فرم کردن آن ابتدا سایز بینی تعدیل می شود و غضروف هایی که در وضعیت مناسب نیستند جابجا میشوند.

سپس ساختار ضعیف توسط پیوند غضروفی تقویت میشود. هدف از جراحی در بینی های گوشتی فرم دادن به بینی در راستای متناسب شدن آن با سایر اجزای صورت است نه صرفا کوچک کردن آن . نکته دیگر اینکه خوابیدن ورم در بینی های گوشتی طولانی تر نسبت به بینی های استخوانی و حدود یک سال میباشد.

جراح زیبایی در مشهد 2 (1) جراح زیبایی در مشهد 2 (2)

جراح زیبایی در مشهد برای جراحی بینی های استخوانی چه نکاتی را قابل توضیح میداند؟

بینی که غضروف واستخوان قوی دارد بینی استخوانی نامیده میشود. جراحی بینی استخوانی ازبینی گوشتی راحت تر بوده ونتایج بهتری داشته برای از بین بردن برآمدگی و قوز بینی های استخوانی معمولا هم از استخوان وهم از غضروف برداشته میشود.

در حین عمل برش هایی ایجاد میشود تا بتوان پوست را بلند کرد و به غضروف واستخوان دسترسی داشت برخی از جراحان برآمدگی را با شکستن وبرخی با صبوری سمباده میزنند بدین ترتیب کوچک سازی طبیعی بدون نابهنجاری انجام میشود واحتمال برگشت برجستگی یا قوز نادر است .

یک جراح زیبایی در مشهد چه مهارت ها وتخصص هایی باید داشته باشد؟

عمل بینی از عمل های مهم بشمار میرود. قبل از جراحی باید در انتخاب جراح خود دقت کافی داشته باشید انتخاب اشتباه در جراحی میتواند عواقب غیر قابل جبرانی برای شما به وجود بیاورد .

ممکن است مشکلات تنفسی پیدا کنید یا ظاهر بینی شما کاملا بهم بریزد یا به هر دلیل از جراحی راضی نباشید تا یکسال نمیتوانید هیچ اقدامی انجام دهید.

امروزه انجام عمل بینی توسط دو دسته از متخصصین صورت میگیرد :

جراحان فک و صورت و جراحان پلاستیک
متخصصین وجراحان گوش و حلق بینی که معتقد هستند شناخت کافی از این قسمت ها وچگونگی عملکرد این قسمت ها را دارند.
یک جراح خوب جدا از مجرب بودن از نظر پزشکی باید بتواند به خوبی تجسم کند که بینی پس از عمل به چه شکلی در خواهد امد چرا که هدف اصلی رضایت بیمار است

من از بیهوشی وجراحی ترس دارم چه توصیه ای برای من دارید؟

از انجا که جراحی بینی تحت بیهوشی کامل صورت میگیرد ترس از عمل بی مورد است خیلی ها از بیهوشی میترسند به همین علت از جراحی بینی گریزانند علت این نگرانی ها احتمالا مربوط به گذشته است چون در گذشته از داروهای بیهوشی با ضریب خطر بالا تر استفاده میشد که عوارضی به دنبال داشت

اما با پیشرفتهای علمی ودستاورد های چشمگیری که در عرصه بیهوشی حاصل شده داروهای قبلی از رده خارج شده نسل جدید وفوق العاده ای از داروهای بیهوشی موجود است ونیز علاوه بر داروهای خوب دستگاه های متعددی که علایم حیاطی بیمار را گزارش میدهد و پزشک وپرسنل مجرب وتوانا هنگام بیهوشی بیمار را تحت نظر دارند

آیا جراحی زیبایی بینی با لیزر امکان پذیر است؟

خیر درست است که لیزر در شاخه های دیگر علمی پیشرفت زیادی کرده است مثلا در علم چشم پزشکی یا لیزر روی پوست ولی لیزر در مورد جراحی بینی پیشرفت نکرده است به صورتی که در جراحی بینی از لیزر فقط برای چند برش ساده میتوان استفاده کرد که زیاد هم تاثیر گذار نیست واثری که لیزر روی پوست میگذارد به مراتب بیشتر از تیغ است و برای بقیه مراحل عمل نیز لیزر کاربردی ندارد.

در نتیجه جراحی زیبایی بینی با لیزر انجام نمیشود در حال حاضر استفاده از لیزر در جراحی بینی فقط نقش تبلیغاتی دارد

آیا جراحی زیبایی بینی با درد همراه است؟

معمولا امروزه در عمل جراحی بینی تنها دردی که شخص احساس میکند سوزش سوزن انژوکت میباشد که مثل سوزن ازمایش خون است توسط انژوکت داروهای بیهوشی به فرد تزریق میشود و شخص دردی را حس نخواهد کرد ومتوجه کارهای حین عمل نخواهد شد بعد از عمل هم اغلب بیماران دردی نداشته اند در صد خیلی کمی از بیماران گاهی به علت پانسمان داخل بینی احساس سنگینی و درد خفیف در ناحیه صورت وپیشانی دارند که برای این درد استامینیفون تجویز می شود

 

تصاویر جراحی زیبایی بینی


توسط دکتر کامل جلالی جراح زیبایی در مشهد انجام شده است :

خط افقی را جابجا کنید

جراح زیبایی در مشهد (5) جراح زیبایی در مشهد (6)

جراحی فک پایینجراحی فک پایین

جراحی فک پایین در چه کسانی انجام میشود؟

تشخیص اینکه آیا کسی به جراحی فک نیاز دارد یا نه به عهده ی جراح فک وصورت وارتودونسی میباشد که از طریق ارزیابی کلینیکی وانالیز ورادیو گرافی فک وصورت مشخص میشود.

بیشتر پزشکان معتقدند اگر مشکلات فرد از طریق ارتودونسی به طور کامل درمان نشود سپس فرد به جراحان فک وصورت ارجاء داده شود .زمانی که بعد از ارتو دونسی لازم است تا وضعیت دندان ها برای انجام جراحی فک اماده شود حدود یکسال طول میکشد.

سپس جراحی فک پایین انجام میشود وبعد از عمل جراحی در صورت نیاز ادامه درمان ارتدونسی انجام میشود تا اکلوژن به حالت ایده آل برسد .در نهایت درمان فک حدود 2سال طول میکشد .

جراحی فک پایین به چه صورت انجام میشود؟

ابتدا ارتدونسی صورت میگیرد تا دندان ها در موقعیت مناسب قرار گیرند از آنجا که دندان ها طوری هدایت میشوند که بعد از جراحی با یکدیگر هماهنگ باشند . ارتدونسی 9الی15ماه به طول میکشد وبا قرار دادن دندان ها در موقیت درست قبل از عمل نوبت جراحی فرا میرسد این جراحی در بیمارستان حدود یک تا چند ساعت تحت بیهوشی عمومی انجام میشود وبیمار یک الی دو شب بستری میباشد.

جراح ,استخوان فک را مطابق با نیاز اختصاصی واز پیش تعیین شده بیمار جابجا میکند در بعضی موارد نیز ممکن است استخوان افزوده , برداشته,یا تغییر شکل داده شود .بیشتر برشها از داخل دهان صورت میگیرد تا اسکار به حداقل برسد.

آیا جراحی فک پایین با درد همراه است؟

البته در طول عمل به خاطر بیهوشی عمومی بیمار هیچ دردی را احساس نخواهد کرد ودرد وناراحتی بعد از عمل جراحی فک پایین بسیار کمتر از سایر جراحی های شکم یا سزارین یا حتی اپاندیس میباشد عفونت در این جراحی نادر است ودر صورت ایجاد به راحتی قابل درمان است ممکن است خونریزی مختصری به خاطر برشهای که در داخل دهان میباشد وقابل پانسمان نبوده اتفاق بیفتد که طبیعی میباشد.

هزینه انجام جراحی فک پایین چقدر است ؟

هزینه عمل بستگی به نوع عملی که پزشک انجام میدهد ونوع بیمارستان از پنج ملیون تا پانزده ملیون متفاوت است.

چه انتظاری میتوان از نتیجه جراحی فک پایین داشت ؟

نتایج بدست امده از عمل جراحی فک پایین میتواند به قرار ذیل باشد,

جویدن وگاز زدن راحت تر میشود سایش وشکستن بیش از حد دندان ها به حداقل میرسد.

بهبود زیبای صورت وتعادل بین اجزای وسط یا پایین صورت .

جلو تر بودن دندان های پایینی نسبت به دندان های بالای .بهبود طولانی مدت وکیفیت زندگی مرتبط با سلامتی ,کیفیت زندگی مرتبط با سلامتی دهان و فعالیت های روانی .

برای کسانیکه فک پایین آنها جلو میباشد چه توصیه های دارید ؟

به فکی که جلو آمده باشد یا دراز ولاغر باشد اندربایت شدید گفته میشود که درمیان مردم شایع است معمولا برای اینکه این عارضه به صورت کامل درمان شود به ارتدونسی وجراحی نیاز دارد.

این بیماران از نوعی اختلال عملکرد مربوط به خوردن غذا و همچنین نگرانی های در رابطه با زیبای خود رنج میبرند در این اشخاص گونه ها معمولا به صورت صاف ,چانه هم از جهت عمودی وهم از جهت افقی بزرگ است

این گونه بیماران جراحی زمانی موفقیت آمیزتر است که هم فک بالا کمی به جلو و هم فک پایین کمی به عقب حرکت داده شود. این حرکت در توازن اطراف بینی وگونه ها و لب ها و چانه نیز اثرات مثبت میگذارد.

جراحی فک پایین 4 (2) جراحی فک پایین 4 (1)

آیا معیارهای مشخص میکند که فرد کاندید مناسبی برای جراحی فک پایین میباشد یا خیر؟

افرادی که فکر میکنند که چانه ندارند یا چانه انها کوچک یا عقب است میتوانند کاندید خوبی برای جراحی فک پایین باشند وهمچنین کسانی که چانه باریکی دارند و میخواهند چانه عریض تری داشته باشند یا کسانی که چانه کوتاه دارند وچانه بلند تری میخواهند .

وهمچنین کسانی که فاصله نوک چانه با گردن آنها کم است .افرادی که اشکال در جویدن به علت عدم تماس مناسب دندان ها دارند ونیز اشخاصی که اشکال در صحبت کردن به علت ارتباط نامناسب دندان ها وزبان دارند.بیمارانی که با انقباض دائمی عضله چانه مواجه هستند.

آیا جراحی فک پایین وپروتز تفاوت دارند ؟

جراحی پروتز صورت از طریق قرار دادن مادهای جامد وسازگار با پروتز به منظور افزایش تقویت ساختار فیزیکی صورت انجام میگیرد در نتیجه پروتز برای زیبای چانه انجام میگیرد ودر کمتر مواردی برای ازبین بردن مشکلات دندان ها استفاده میشود .

 در جراحی فک پایین علاوه بر زیبای برای بهبود رابطه دندان ها نیز قابل استفاده است ودر صورتی که میزان تاثیر جراحی در زیبای چشمگیر نباشد از پروتز نیز میتوان استفاده کرد

نحوه انجام جراحی فک پایین را دی فیلم زیر مشاهده کنید . فیلم شماره 1 :

اگر فک پایین عقب باشد میتوان با جراحی فک ظاهر آن را اصلاح کرد؟

اگر فک پایین عقب رفته باشد میتوان با روشی به نام استئوتومی فک پایین اصلاح کرد در این روش جراح برش های را در پشت دندان های آسیا وبه صورت طولی در پایین استخوان ارواره انجام میدهد تا جلوی اواره به اندازه یک واحد حرکت کند واین عمل باعث میشود فک به ارامی در وضعیت جدید خود بلغزد بعد جراح فک پایین را با پیچ سفت کرده تا بهبودی کامل حاصل شود.

جراحی فک پایین (7) جراحی فک پایین (8)

چه معیارها واندازه های برای زیبای فک پایین وجود دارد؟

زیبای ظاهری فرد اثرات زیادی در روابط اجتماعی وی دارد.

در حقیقت بیشتر ما در برخورد اولیه با یک غریبه زیبایی ظاهری فرد را ملاک ارزیابی قرار میدهیم .امروزه برای زیباتر شدن وبرطرف کردن بعضی از نابهنجاریها افراد دست به عمل های گوناگونی میزنند از جمله جراحی فک پایین .

معیارهای عمومی برای انجام این عمل عبارتند از:

 • برخی از نا بهنجاری هایی که ممکن است نیاز به جراحی فک داشته باشند
  ضربه به صورت یا نقایص جنینی
  چانه کوچک
  جلو بودن فک
  ناتوان بودن در رساندن لبها به یکدیگر بدون چروک شدن
  مشاهده لثه بیش از حد به هنگام لبخند.

آیا میتوانم عکسی خود را برای شما ارسال کنم تا در مورد فک من نظر خود را اعلام کنید ؟اگر بلی عکس از چه زوایایی مورد نظر است ؟

 
بله
عکس تمام رخ
عکس نیم رخ
فیلم جراحی فک پایین را زیر مشاهده کنید . فیلم شماره 2 :

آیا جراحی فک پایین بدون عارضه است؟

خطرات وعوارض جزءتفکیک ناپذیر تمام درمان های جراحی هستند و باید سود وضرر آن ارزیابی شود جراحی به بیمارانی که شدیدا از عوارض یا خطرات احتمالی هراس دارند توصیه نمیشود .عوارض این عمل عبارتند از
1- تورم ودرد از عوارض قابل انتظار بعد از عمل جراحی فک میباشد برای تسکین درد از مسکن استفاده میشود
2- آسیب به لثه یا دندان ها که خوشبختانه نادر است
3- خطرات بیهوشی که البته امروزه به دلیل پیشرفت علم خیلی نادر است
4- عفونت که خیلی نادر ودر صورت ایجاد به راحتی قابل درمان است
5- بعد از جراحی قشر خاکستری رنگی روی زخم را میپوشاند وباعث بوی بد دهان میشود که این علائم نشانه عفونت نیست .

تصاویر جراحی فک پایین


جراح زیبایی در مشهد توسط دکتر کامل جلالی انجام شده است :

خط افقی را جابجا کنید

جراحی فک پایین (3) جراحی فک پایین (4)