بانک جامع اطلاعات پزشکان و سلامتدکتر کیانوش ناهید
متخصص گوش ، گلو ، بینی و جراحی سر و گردن (ENT)

آدرس 1مشهد – احمد آباد – خیابان عارف – عارف 2. ساختمان نیکان. طبقه 3
اطلاعات تماستلفن: 38470443-051

ساعات کاری

شنبه یکشنبه دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنج‌شنبه جمعه
صبح
عصر 17-21 17-21 17-21 17-21 17-21

 

معمولا از زیبایی چشم ها با افزایش سن کاسته میشود. زیرا با بالا رفتن سن, پوست پلک ها هم مانند پوست بقیه ی قسمت های بدن شروع به شل شدن میکند و دچار افتادگی می شود. این پوست اضافه در زیر چشم ها باعث می شود شما پیرتر به نظر برسید.خوشبختانه امروزه برای تمامی این مشکلات و عوارض ناشی از بالا رفتن سن جراح پلک به سادگی با انجام دادن جراحی های زیبایی پلک (بلفارپلاستی ) و برداشتن پف زیر چشم به بازگرداندن جوانی و شادابی به چهره ی شما کمک فراوانی می کند. یکی  از دغدغه های این روزهای افراد پیدا کردن دکتر جراحی بینی ماهر و باتجربه است در اینجا یکی از بهترین جراحان زیبایی, دکتر کیانوش ناهید متخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن و جراح زیبایی صورت ، بینی و گوش را معرفی می کنیم.

ایشان دارای بورد تخصصی از دانشگاه یو ام مالزی می باشد و عضو انجمن جراحی پلاستیک صورت آسیا و جامعه جهانی جراحان زیبایی گوش است.وی سابقه دیرینه ای در طراحی ، مجسمه سازی و پیکرتراشی فیگوراتیو دارد و سالها مدرس مجسمه سازی بوده است. تنی چند از شاگردان سابق وی اکنون جزو نام آوران مجسمه سازی کشور هستند.اصول زیبایی شناسی هنری و قوانینی چون مثلث طلایی و نسبت فی نقش مهمی در تصمیم گیری و محاسبات مربوط به جراحی زیبایی چهره دکترناهید دارد، ومطالعات گسترده و شرکت فعال در کنگره ها و سمینارهای متعدد بین المللی مربوط به جراحی پلاستیک صورت و کسب مستقیم دانش از محضر پیشگامان فن و هنر جراحی همچون پروفسور استفن پارک از آمریکا (رییس آکادمی جراحی پلاستیک صورت آمریکا)، پروفسور ریچارد هاروی از استرالیا ( مدیر دوره فلوشیپ راینولوژی سیدنی )، پروفسور ویکستروم از سوئد ( رییس جامعه جهانی جراحان زیبایی گوش ) و پروفسور هونگ ریول جین از کره جنوبی( رییس انجمن جراحی پلاستیک صورت آسیا ) به درک عمیقتر وی از امر تشخیص معایب صورت و انجام جراحی های زیبایی و بازسازی منجر شده است.

خدمات تخصصی :

دکتر جراحی بینی

جراح پلک

– جراحی ترکیبی صورت
– لیفت لب
– ژل لب
– چال گونه
– اصلاح طرح لبخند
– جراح پلک
– اصلاح طرح لبخند
– جراحی بازسازی گوش
– جراحی پلک شرقی

سایر مشخصات
شماره نظام پزشکی: 59448 وب سایت: www.Drnahid.com
وب سایت: www.DrBini.com
کانال تلگرام دکتر کیانوش ناهید (کلیک کنید)
Instagram: dr_k_nahid


دکتر جراحی بینی

دکتر جراحی بینی

دکتر جراحی بینی

عمل بینی یا رینوپلاستی یکی از شایع ترین عمل های جراحی است. در این نوع عمل، دکتر جراحی بینی ، بینی دارای مشکل را دوباره شکل می دهد، بینی یا ممکن است بسیار بزرگ، پهن، یا دارای قوز باشد یا بینی ممکن است به صورت طبیعی یا در اثر جراحات خم شده و از مرکز متمایل شده باشد. عمل بینی درمیان نوجوانان بسیار شایع است اما پزشکان توصیه می کنند نوجوانان تا سن 15 یا 16 سالگی صبر کنند و در مورد پسران تا سنین بالاتر. در این عمل جراحی مشکلات عمده به ندرت اتفاق می افتد و دوره بهبودی آن بین یک تا سه هفته به طول می انجامد.

 

 

جراح پلک

جراح پلک

جراح پلک 

جراحی پلک به نام بلفاروپلاستی نیز خوانده می شود. با انجام این نوع عمل ، جراح پلک می تواند مشکلات گوناگونی را برطرف نماید از افتادگی پلک بالا گرفته تا پف کردگی زیر پلک. طی عمل جراحی پلک، پوست اضافه و چربی از این نواحی برداشته می شود در نتیجه پلک ها صاف تر و سفت تر به نظر می آید. جهت کاهش پف کردگی زیر پلک نیز، چربی ها از یک منطقه به منطقه دیگر منتقل می شود تا پفک کردگی پلک کاهش یابد. در این عمل دوره بهبودی یک هفته طول می کشد و جای زخم باقی نمی ماند.

گالری عکس جراحی های دکترکیانوش ناهید

خط افقی را جابجا کنید

دکتر جراحی بینی - دکتر ناهید (16) دکتر جراحی بینی - دکتر ناهید (15)
دکتر جراحی بینی - دکتر ناهید (12) دکتر جراحی بینی - دکتر ناهید (11)
دکتر جراحی بینی - دکتر ناهید (10) دکتر جراحی بینی - دکتر ناهید (9)
دکتر جراحی بینی - دکتر ناهید (4) دکتر جراحی بینی - دکتر ناهید (3)
دکتر جراحی بینی - دکتر ناهید (14) دکتر جراحی بینی - دکتر ناهید (13)
دکتر جراحی بینی - دکتر ناهید (8) دکتر جراحی بینی - دکتر ناهید (7)
دکتر جراحی بینی - دکتر ناهید (6) دکتر جراحی بینی - دکتر ناهید (5)
دکتر جراحی بینی - دکتر ناهید (2) دکتر جراحی بینی - دکتر ناهید (1)