بانک جامع اطلاعات پزشکان و سلامتدکتر علی مرتضوی
جراح دهان ، فک و صورت

آدرس 1مشهد – احمد آباد 7 – پلاک 2 – طبقه 2
اطلاعات تماستلفن: 38473767-051دورنگار: 38473766-051

ساعات کاری

شنبه یکشنبه دوشنبه سه‌شنبه چهارشنبه پنج‌شنبه جمعه
صبح
عصر 18-21 18-21 18-21 18-21 18-21 18-21

 

دکتر علی مرتضوی یکی از بهترین جراحان زیبایی می باشند که با عنوان جراح بینی در مشهد و جراح فک و صورت در مشهد فعالیت دارند.ایشان در سال از دانشگاه علوم پزشکی مشهد فارغ التحصیل شدند و در سال ….موفق به کسب تخصص جراح فک و صورت و جراح زیبایی بینی شده اند.ایشون تاکنون بیش از هزاران عمل موفقیت آمیز زیبایی داشته اند.افراد به دلایل مختلفی تصمیم به انجام عمل های زیبایی میگیرند.که در این تصمیات عقاید شخصی فرد از زیبایی, اطرافیان و هنجارهای اجتماعی بسیار تاثیرگذار است. زمانی که فرد تصمیم به انجام جراحی بینی یا فک میگیرد, انتخاب جراح حاذق و توانمند بسیار مهم است.

جراح بینی در مشهد

جراح فک و صورت در مشهد

خدمات:

جراحی دهان فک وصورت

– عمل زیبائی صورت

– ایمپلنت

– جراحی پلاستیک بینی

– جراحی ارتوگاتیک

– بلفاروپلاستی (جراحی پلک) بوتاکس

-جراحی چانه وگونه

عمل بینی بدون جراحی

این عمل خطرات ناشی از عمل جراحی مرسوم را ندارد و روی تنفس هیچ اثری نمی گذارد زیرا در این روش فقط ماده ای به پوست تزریق می گردد. این روش از عمل جراحی بینی دقیق تر است و می توان شکل بینی را به صورت مناسبی تغییر داد. در طول انجام این فرایند بیمار هوشیار است و از بیمار خواسته می شود تا آیینه ای در دست گیرد و روی نتایج حاصل از عمل نظارت نماید. فرایندهای غیر جراحی بینی موجب خون دماغ یا تورم دایم نمی شود. این فرایندها موقتی است و عوارضی مانند جای زخم در آن بروز نمی کند.

عمل بینی در مشهد

عمل بینی معمول

دوره ریکاوری پس از عمل مرسوم بینی، معمولا دو هفته به طول می انجامد و فعالیت های معمول باید به مدت چند هفته کنار گذارده شوند و حدود یکسال طول می کشد تا نتایج حاصل از این عمل مشخص شود. هفته اول پس از عمل جراحی، بیرون بینی آتل قرار می دهند و یک هفته تا ده روز طول می کشد تا احتقان بینی فروکش نماید. و تورم و کبودی دور چشم ها نیز در ظرف دو هفته از بین می رود. بعلاوه مدت شش تا هفت هفته هنگام استفاده از عینک باید مراقب بود و عینک را نباید روی بینی قرار داد. در دوره ریکاوری این عمل از داروهای مسکن قوی و کمپرس سرد استفاده می شود.

عمل بینی غیر جراحی

بسیاری از بیماران پس از انجام این عمل همان روز می توانند فعالیت های خود را آغاز کنند. نتیجه آن بلافاصله ظاهر می گردد و درد و تورم وجود ندارد. بهتر است تا دوهفته پس از این عمل از عینک آفتابی یا عینک معمولی سنگین استفاده نشود زیرا ممکن است مواد فیلر وارد پوست بینی شود.

نتایج زیبایی

جراحی بینی مرسوم

جراحی بینی به صورت مرسوم معمولا با موفقیت همراه است اما این عمل چه با موفقیت همراه باشد و چه با عدم موفقیت اثر آن به صورت دایمی است. عمل جراحی بینی ممکن است موجب اصلاح یا عدم اصلاح بینی شود و نتایج زیبایی اندکی داشته باشد. بعلاوه یکسال یا بیشتر طول می کشد تا نتایج حاصل از این عمل جراحی مشخص شود. در همین بین نیز ظاهر بینی ممکن است جالب نباشد و نتیجه آخر حاصل از این عمل را نمی توان پیش بینی نمود.

عمل بینی بدون جراحی

در روش عمل بینی بدون جراحی به مناطق مشخصی از بینی مقداری فیلر تزریق می شود پس در این عمل می توان با کنترل بیشتری شکل و ظاهر بینی را تغییر داد. در هنگام انجام این عمل بیمار می تواند بینی خود را نگاه کند و عقیده خود را بیان نماید یعنی بیمار روی نتیجه پایانی کنترل دارد. نتیجه حاصل از این عمل بلافاصله ظاهر می شود و بر حسب نوع فیلر حدود هشت ماه الی دو سال پایداری دارد. از انجایی که نتیجه حاصل از این عمل موقتی است تغیراتی که به بینی اعمال شده است در طول زمان از بین می رود و بینی دوباره به حالت اول بازمی گردد.

جراح فک و صورتدکتر جراحی بینی
بانک ملیdownload

طرف قرارداد بانک ملی و کشاورزی

بیمه های تحت قرارداددکتر علی مرتضوی جراح فک و صورت در مشهد و جراح بینی در مشهدسپه,دکتر علی مرتضوی جراح فک و صورت در مشهد و جراح بینی در مشهدنیروهای مسلح
سایر مشخصات
شماره نظام پزشکی: 100213