خواص معجزه آسای زغال فعال برای پوست و مو

خواص معجزه آسای زغال فعال برای پوست و مو

اگر دوست دارید پوست و موی خود را تقویت کنید و شادابی و سلامتی را همیشه همراه این دو عضو حساس بدن داشته باشید؛ پیشنهاد میکنیم از زغال فعال برای پوست و مو خود  استفاده کنید. لطفا زغال فعال را اشتباه نگیرید٬ زغال هایی که در کباب پزی ها و … استفاده می شوند فعال نیستند و هدف زغال هایی است که در پزشکی بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند و معمولا برای تسویه هوا مورد استفاده قرار میگیرند. معمولا این زغال ها به همراه مواد شیمیایی آن در اورژانس ها برای افراد مسموم  مورد استفاده قرار میگیرند تا مسیر درمان این افراد باز شود.

مردم عادی از زغال فعال برای سم زدایی آب، مواد غذایی و سفید کردن دندان ها کمک میگیرند. در این مقاله قصد داریم اشاره کنیم که چطور زغال فعال میتواند باعث شادابی پوست و موی شما شود و یک درخشندگی خاص به پوست و مو شما هدیه دهد. پیشنهاد میکنیم زغال فعال را حتما پودر کرده و روی پوست و موی خود بریزید.

زغال فعال برای پوست و مو

زغال فعال برای پوست و مو

معمولا زغال فعال عوارضی برای پوست و موی شما ندارد چرا که یک عنصر طبیعی است و مواد شیمیایی ندارد.

معجزه زغال فعال برای پوست و مو

کوچک تر کردن منافذ و پاک سازی پوست

معمولا زغال فعال با لایه برداری از سلول های مرده پوست  شادابی ایجاد میکند.  همچنین زغال فعال به منافذ باز پوست میچسبد و نمیگذارد ذرات ریز شیمیایی پوست را آلوده کند، که در نهایت باعث میشود پوست شفافیت خود را حفظ کند.

مراقبت از پوست چرب با زغال فعال

زغال فعال تعادلی استاندارد بین چربی پوست ایجاد میکند و نمیگذارد چربی پوست بیش از اندازه شود. همچنین مانع جوش زدن صورت  می شود. پزشکان توصیه میکنند افرادی که پوست چرب دارند ۲ بار در هفته از ماسک زغال فعال استفاده کنند تا چربی پوست صورتشان به تعادل برسد. البته بیشتر از ۲ بار در هفته توصیه نمیشود چرا که امکان دارد پوست را بیش از اندازه خشک کند.

زغال فعال برای پوست و مو

زغال فعال برای پوست و مو

درمان پوست سر با زغال فعال

اگر پوست سر شما دچار خارش شده یا چرب شده میتوانید کمی پودر زغال فعال را با شامپو مخلوط کرده و هفته ای ۲ بار پوست سر خود را با آن شستشو دهید تا برای همیشه از شر خارش و چربی پوست سر خلاص شوید.

حجیم ساختن موها با زغال فعال

معمولا استفاده از پودر زغال فعال در شامپو میتواند آلودگی ها را از موها دور کند و باعث حجیم شدن مو شود. معمولا آلودگی ها باعث خم شدن و کم حجم شدن موها میشوند  پس اگر به حجیم شدن موهای خود فکر میکنید، زغال فعال گزینه ی خوبی است.

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه روشن "خواص معجزه آسای زغال فعال برای پوست و مو"

اطلاع از
avatar
مرتب سازی براساس:   جدیدترین ها | قدیمی ترین ها | بیشترین رای
trackback

[…] با زغال فعال مو و پوست خود را تقویت کنید باپزشک آشنا با زغال فعال مو و پوست خود را تقویت کنید ٬ معمولا زغال فعال عوارضس برای پوست و موی شما ندارد چرا که […]