از جراحی واژن و تنگ کردن واژن چه میدانید

از جراحی واژن و تنگ کردن واژن چه میدانید

در سالهای اخیر شاهد پیشرفت جراحی های پلاستیک در جهان هستیم و همان طور که این علم پیشرفت میکند به همان اندازه هم بر تعداد داوطلبین برای این جراحی ها افزوده میشود. تا جایی که جراحی پلاستیک برای تمام قسمت های بدن جراحی هایی را در نظر گرفته است .اما سوال اینجاست آیا انجام دادن همه این جراحی ها مناسب است؟ آیا انجام جراحی واژن مناسب است؟

اگر نگاهی اجمالی به اطرافیان خود (مخصوصا خانم ها) بیندازید متوجه این موضوع میشوید که هر کدام از انسان های اطرافتان (بعضی کمتر وبعضی بیشتر) به طریقی در حال تغییر دادن ظاهر خود هستند. مثلا با جراحی هایی زیبایی مثل جراحی بینی, جراحی واژن، جراحی سینه، لیزر موهای زائد و برداشتن خالهای قسمت های مختلف بدن و…

جراحی واژن و اثرات آن در زندگی زناشویی

جراحی واژن و اثرات آن در زندگی زناشویی افراد

جراحی واژن و اثرات آن در زندگی زناشویی افراد

یکی از این جراحی هایی که در حال حاضر در کشور ما در حال پیشرفت است جراحی واژن میباشد. این جراحی گاهی در مطب های شخصی و بدون مجوز و با قیمت های بالایی انجام میشود!

همان طور که میدانید رابطه جنسی در زندگی شما تاثیرات بالقوه ای دارد و نمیتوانیم  اثرات آن را نادیده بگیریم. داشتن رابطه جنسی خوب باعث بالا رفتن احساس آرامش, حس امنیت, رابطه عاطفی بالا و… میشود.

جراحی واژن و اثرات آن در زندگی زناشویی افراد

جراحی واژن و اثرات آن در زندگی زناشویی افراد

آیا جراحی زیبایی واژن در رابطه جنسی تاثیر می گذارد؟

جواب واضح به این سوال بله است. در خیلی از موارد جراحی واژن باعث کم شدن میل جنسی در بیماران میشود.

انواع جراحی واژن

لابیاپلاستی (تزریق چربی به کناره واژن): این نوع از جراحی معمولا برای افرادی انجام میشود که واژن خشک و استخوانی دارند. جراح از رانها یا قسمتی از بدن که چربی انباشته شده دارد چربی گرفته و به کناره های واژن تزریق میکند.

پرینورافی (تنگ کردن واژن زنان):

این جراحی زیبایی واژن معمولا برای کسانی صورت میگیرد که زایمان یا رابطه جنسی متعددی داشته اند یا در سنین بالا هستند و واژن آنها دچار مشکل گشادشدگی, شده است وددر رابطه جنسی نه خود ودنه شریک جنسی لذت کافی را نمی برند. جراحان با انجام عمل پرینو رافی, واژن را تنگ میکنند.

در این نوع از جراحی زیبایی علاوه بر تنگ کردن واژن, رفع تیرگی پوست واژن, برجسته سازی و کوچک وبزرگ کردن کلیتوریسم نیز انجام میشود. یکی از مشکلات این جراحی این است که در صورت تنگ شدن بیش از حد واژن, عمل دخول به سختی و همراه با درد صوت میگیرد و به تدریج شخص دچار کاهش میل جنسی و سرد مزاجی میشود.

واژینو پلاستی (کشیدگی واژن) :

باز هم به خاطر تعداد زایمان ها و یا بالا رفتن سن ممکن است واژن شما حالت افتاده پیدا کند و آن سفتی و فرم اولیه خود را از دست بدهد. با انجام دادن این نوع از جراحی واژن پوست اضافه واژن شما کشیده میشود و حالت سفت تر پیدا میکند.

هامینو پلاستی (ترمیم پرده بکارت ):

به خاطر اهمیت بالای باکرگی در بسیاری از فرهنگ ها این جراحی از متداول ترین جراحی های واژن است.  بکارت پرده نازکی است که در ورودی واژن قرار دارد و با اولین دخول پاره میشود.

جراحی واژن و اثرات آن در زندگی زناشویی افراد

جراحی واژن و اثرات آن در زندگی زناشویی افراد

نکات مهم در مورد جراحی واژن

در جراحی واژن عصب های جنسی در این نقاط دچار تغییر و دست خوردگی میشوند و ممکن است بعد از جراحی حساسیت شما به تحریک کننده ها کم شود و دچار سرد مزاجی شوید.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

اطلاع از
avatar