علت رویش موهای زائد زیر چانه و لیزر موهای زائد چانه

علت رویش موهای زائد زیر چانه و لیزر موهای زائد چانه

دغدغه خانم ها این روزها درمان موهای زائد چانه و بدن شان می باشد. و لیزر موهای زائد بدن و لیزر موهای زائد چانه روش پیشنهادیه خوبی است. پزشکان متخصص پوست معتقدند علت اصلی رویش مو روی چانه که در خانم ها بیشتر شایع است، به خاطر ترکیب عومل هورمونی و ژنتیکی است.  شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد رویش ناگهانی مو روی چانه٬ که معمولا به صورت تک موی بلند دیده می شود٬ البته جای نگرانی نیست و شما تنها کسی نیستید که این اتفاق برایش افتاده است.

لیزر موهای زائد چانه زنان چگونه انجام میشود؟

لیزر موهای زائد چانه زنان چگونه انجام میشود؟

علت رویش موهای زائد چانه و لیزر موهای زائد چانه زنان

تحریک رویش مو روی چانه با هورمون آندروژن مردانه و وضعیت کلی هورمون ها در بدن خانم ها صورت میگیرد. میزان موهای روی چانه رابطه ی مستقیمی با حساسیت فولیکول مو نسبت به هورمون های نام برده دارد.

اگر بخواهیم کلی تر به موضوع نگاه کنیم باید این نکته را یادآور شویم که حساسیت فولیکول های مو و میزان تغییرات در سطح هورمون ها می باشد  که باعث رشد مو در ناحیه چانه می شود. این حساسیت ها و تغییرات توسط ژنتیک انسان ها به صورت دقیق مشخص می شود. اگر با رویش مو روی چانه ی مادر یا مادربزرگ خود روبه رو شدید شاید روی چانه ی شما هم رشد مو مشاهده شود پس به هیچ عنوان نگران این موضوع نباشید.

لیزر موهای زائد چانه زنان چگونه انجام میشود؟

لیزر موهای زائد چانه زنان چگونه انجام میشود؟

بهتر است بدانید رشد مو روی چانه اصلا سن مشخصی ندارد و ممکن است در هر سنی این رویش مشاهده شود، اما به طور معمول بیشتر رویش مو روی چانه  در خانم ها با بالا رفتن سن افزایش پیدا میکند.

از بین بردن موهای زائد چانه توسط لیزر

خوشبخانه امروزه با پیشرفت های تکنولوژی در حیطه زیبایی، شما به راحتی با مراجعه به کلینیک پوست معتبر و خوب می توانید از شر موهای زائد چانه خود خلاص شوید. البته در انتخاب نوع دستگاه مناسب برای صورتتان دقت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر به شما، مقاله لیزر موهای زائد و هزینه لیزر موهای زائد و نکات  بسیار مهم را توصیه می کنیم.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

اطلاع از
avatar