چگونه یک کلینیک پوست و مو خوب را در تهران پیدا کنیم

چگونه یک کلینیک پوست و مو خوب را در تهران پیدا کنیم

امروزه با توجه به زیاد شدن مراجعه مردم به کلینیک های پوست و همین طور زیاد شدن تعداد  کلینیک ها در سطح هر شهر به خصوص در شهر بزرگ تهران یکی از اصلی ترین دغدغه های بیماران پیدا کردن کلینیک پوست خوب در تهران و یا دیگر شهرها به خصوص شهرهای بزرگ است. در شهرهای بزرگ تر مانند مشهد، تهران، شیراز و اصفهان و غیره علاوه بر بزرگ بودن مساحت شهر و زیاد بودن زمان برای رسیدن از جای به جای دیگری، زیاد بودن تعداد کلینیک ها و تنوع در تجهیزات و دستگاه های آن ها می تواند کمی گیج کننده باشد و شخص به راحتی نتواند کلینیک پوست خوب را از کلینیک های کم کیفیت تر تشخیص بدهد.

هدف ما کمک کردن به شما و سعی در هموار کردن مسیرتان است، به همین خاطر در این مقاله تلاش داریم تا به شما کمک کنیم بتوانید یک کلینیک پوست خوب در تهران را به راحتی تشخیص دهید و با خیالی راحت از خدمات آن استفاده کنید.

البته این مقاله می تواند شما را برای پیدا کردن یک کلینیک پوست در هر شهر دیگری هم یاری کند.

تشخیص کلینیک پوست خوب در تهران

تشخیص کلینیک پوست خوب در تهران

تشخیص کلینیک پوست خوب در تهران

برای پیدا کردن و تشخیص کلینیک پوست خوب در تهران بزرگ یا هر شهر دیگری کافی است شما چند مورد را بدانید و آن ها را به درستی به کار ببندید. در زیر به این موارد اشاره خواهیم کرد:

1- ابتدا کلینیک پوستی را انتخاب کنید که کادر پزشکی آن در هر رشته ای که فعالیت می کند تخصص داشته باشند. گاهی بعضی از کلینیک ها از پزشکان عمومی برای انجام خدمات بهره میگیرند.

2-در کلینیک پوست باید حداقل یک پزشک متخصص پوست و مو وجود داشته باشد که مدرک خود از دانشگاه های معتبر داخلی یا خارجی گرفته باشد.

3- به سابقه ی کار کلینیک پوست دقت کنید. معمولا کلینیک هایی که سابقه ی کاری بالاتری دارند مهارت و تخصص بیشتری از کلینیک های نوپا و تازه ایجاد شده دارند.

4- معمولا یک کلینیک پوست خوب در تهران یک مشاور هم دارد، در اکثر کلینیک ها مشاوره به صورت رایگان انجام می شود. هدف از بودن مشاور در کلینیک پوست کمک کردن به بیماران و کاندید های جراحی زیبایی برای انتخاب درست خدمات متناسب با خواسته شان است. زیرا گاهی افراد خدمات زیبایی خاصی را نیاز دارند اما به خاطر نداشتن اطلاعات کافی خدمات دیگری را انتخاب می کنند که آنها را از مسیر و هدفشان دور می کند.

ادامه تشخیص کلینیک پوست خوب در تهران

5- جلسه ی مشاوره را در چند کلینیک مختلف انجام دهید و پاسخ ها و روش های توصیه شده را با هم مقایسه کنید.

6- مورد دیگر برای انتخاب کلینیک پوست خوب در تهران پرسیدن بعضی از سوالات از کادر پرسنلی کلینیک است. مثلا در مورد مدرک تحصیلی، تخصص پزشک، تجربه و مهارت پزشک و… می توانید از پرسنل کلینیک سوال کنید و به پاسخ آن ها دقت کنید.

7- زمانی که در کلینیک منتظر نشسته اید می توانید از دیگر بیماران در مورد کلینیک و خدمات آن پرس وجو کنید و نظر آنها را در مورد کلینیک، کادر پرسنلی، پزشکان و متخصصان و… بدانید.
8- با دقت امکانات و تجهیزات کلینیک، روش های درمانی و زیبایی کلینیک و … را بررسی کنید و این موارد را با دیگر کلینیک های پوست و زیبایی که بررسی کرده اید مقایسه کنید.

9_مورد دیگر برای انتخاب کلینیک پوست خوب در تهران برآورد قیمت و هزینه ها است. مسلما هر کلینیک پوستی متناسب با تجهیزات و دستگاه ها و روش های درمانی که دارد قیمت متفاوتی از کلینیک دیگر ارائه می دهد. این قیمت ها را متناسب با تجهیزات کلینیک با قیمت ها و تجهیزات کلینیک های دیگر مقایسه کنید.

10_ در نهایت بعد از انجام تمامی این موارد به درستی و انتخاب کلینیک پوست خوب در تهران، به پزشک خود اعتماد کنید و بدون وسواس و دلشوره برای گرفتن خدمات کلینیک پوست انتخابی خود آماده شوید.

تشخیص کلینیک پوست خوب در تهران

تشخیص کلینیک پوست خوب در تهران

پزشک و متخصص پوست مو چه کسی است؟

همان طور که پیش تر هم گفته شد یک کلینیک پوست خوب در تهران یا هر شهر دیگری باید یک متخصص پوست و موی مخصوص به خود داشته باشد. حال پرسش اینجاست که وظیفه ی این متخصص چیست؟

پزشک و متخصص پوست و مو، پزشکی است که در درمان بیماری های مربوط به پوست، مو و ناخن تخصص دارد. این شخص بعد از گرفتن مدرک پزشکی و تکمیل دوره ی کارورزی باید به مدت 3 سال آموزش تخصصی در مورد پوست، مو و ناخن ببیند.

بیشتر پزشکان پوست و مو در تمامی زمینه های مرتبط با پوست و مو، به طور عمومی آموزش می بینند و همین طور در درمان تمامی بیماری های مربوط به پوست و مو خدمت رسانی می کنند.

اما برخی از بهترین متخصصان پوست و مو علاوه بر فیلدهای عمومی در رشته ی خاصی هم آموزش می بینند. این آموزش های تخصصی باعث بالا رفتن علم و مهارت و تمایز این پزشکان از دیگران می شود.

چگونه یک پزشک پوست موی خوب پیدا کنیم؟

علاوه بر پیدا کردن کلینیک پوست خوب در تهران پیدا کردن پزشک پوست و مو نیز می تواند ما را تا حد زیادی به هدفمان نزدیک کند. معمولا کلینیک های خوب از تیم پزشکی و تخصصی خوبی هم استفاده می کنند. اما باز هم بهتر است در این مورد تحقیق کنیم.
حتما از معتبر بودن مدرک تحصیلی و تخصصی پزشک پوست و موی خود مطمئن شوید. زیرا گاهی بعضی از کلینیک ها با پزشکانی کار می کنند که مدرک تخصصی پوست و مو را ندارند. و جالب است که بدانید در کشور ما هیچ قانونی وجود ندارد که بر نحوه ی معرفی هر پزشک از تخصص خود، دقت و نظارت داشته باشد.

بهتر است سابقه ی کاری دکتر متخصص شما بالای 5 سال باشد. زیرا بسیاری از کلینیک های پوست و مو که کیفیت کارشان پایین است بعد از گذشت 3 تا 5 سال با شکست مواجه می شوند. و این مسئله به خاطر عدم کفایت متخصصین و پزشکان آنها است.

تشخیص کلینیک پوست خوب در تهران

تشخیص کلینیک پوست خوب در تهران

یک کلینیک پوست خوب در تهران چه خدماتی را ارئه می دهد؟
 • معمولا بیشتر خدمات کلینیک های پوست،  زیبایی و تناسب اندام است مانند:
  لیزر موهای زائد صورت و بدن
  کاشت مو
  کاشت ابرو و خط ریش
  برطرف کردن مشکلات پوستی
  بوتاکس و تزریق ژل
  جراحی های زیبایی مانند جراحی سینه ، جراحی بینی ، ساکشن، جراحی شکم، بالا بردن پلک و….
قیمت و هزینه ی خدمات در کلینیک پوست خوب در تهران چگونه محاسبه می شود؟

وقتی شما می خواهید از خدمات و درمان های زیبایی استفاده کنید علاوه بر نتیجه و نوع کار حتما به هزینه و قیمت آن هم فکر خواهید کرد.

یک کلینیک پوست خوب در تهران باتوجه به تعرفه ی مشخص شده و نرخ نظام پزشکی و همچنین امکانات و تجهیزاتی که دارد قیمت های مخصوص به خود را دارد.
از طرف دیگر قیمت خدمات یک کلینیک پوست واحد برای دو نفر نیز یکسان نیست. زیرا هزینه ها برای هر شخص متناسب با نوع درمان، روش درمان، وسعت کار و … متفاوت است.

اما به طور میانگین قیمت کاشت مو بین 4 تا 8 میلیون تومان که بسته به تعداد گراف ها روش انجام کاشت و تعداد جلسات مورد نیاز متغییر است.

معمولا هزینه ی لیزر موهای زائد هم به صورت شاتی محاسبه می شود و بسته به منطقه ی مورد نظر متفاوت می باشد.

هزینه ی بوتاکس

بسته به منطقه ی تعیین شده و عمق چین و نوع ژل مصرفی متفاوت است.
با توجه به این موارد احتمالا متوجه شده اید که تا به طور کامل توسط پزشک معاینه نشوید نمی توانید هزینه ها را به طور دقیق برآورد کنید.
نکته ی مهمی که نباید فراموش کنید، اینکه همیشه گران ترین بهترین نیست. گاهی بعضی از کلینیک های پوست خدماتی را به شما پیشنهاد می دهند که از لحاظ قیمتی بالاتر هستند ولی کارایی آن ها نسبت به قیمت شان آنقدرها هم خوب نیست.

 

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

اطلاع از
avatar