ترس از جراحی بینی فانتزی عروسکی و بینی طبیعی

ترس از جراحی بینی فانتزی عروسکی و بینی طبیعی

جراحی بینی فانتزی عروسکی جزء جراحی های رایج در دهه های گذشته بوده است اما هنوز هم هستند کسانی که خواستار انجام دادن این نوع از جراحی زیبایی بینی باشند و جلوه این نوع از بینی ها در چهره ی آنها بیشتر از بینی طبیعی است.

خیلی از افراد هم هستند که متقاضی جراحی بینی در آینده هستند و می خواهند تعریف دقیقی از بینی فانتزی عروسکی و بینی طبیعی داشته باشند و با استفاده از این تعاریف بینی مورد نظر خود را انتخاب کنند .

جراحی بینی فانتزی عروسکی بهتر است یا بینی طبیعی

جراحی بینی فانتزی عروسکی بهتر است یا بینی طبیعی

جراحی بینی فانتزی عروسکی به چه صورت است

بینی فانتزی به بینی گفته می شود که نسبت به بینی طبیعی کوچک تر بوده و کمی سر بالاتر از بینی معمولی یا حد طبیعی است و معمولا دکتر جراحی بینی غضروف پشت بینی را بیشتر میتراشد تا بینی قوس بیشتری داشته باشد.

البته بعضی از مراجعه کنندگان به مطب های زیبایی تقاضای جراحی بینی فانتزی عروسکی را دارند در صورتی که این افراد تعریف دقیقی از این بینی نداشته و فقط بینی قوس دار و نوک تیز می خواهند. ولی باید بدانید که این گونه اعمال زیبایی را فقط در شرایط خاص و برای افراد خاص میتوان انجام داد.

نکته بعدی در مورد جراحی بینی فانتزی عروسکی این است که کوچک شدن یا سر بالا شدن زیاد بینی حتما دلیلی بر زیبایی آن نیست.

جراحی بینی فانتزی عروسکی بهتر است یا بینی طبیعی

جراحی بینی فانتزی عروسکی بهتر است یا بینی طبیعی

در جراحی بینی چگونه از مهارت و تخصص دکتر جراحی بینی خود آگاه شویم؟

یک گام مهم و اساسی برای انجام دادن جراحی بینی این است که دکتر جراحی بینی ماهری را انتخاب کنیم، برای این کار لازم است شما موارد زیر را رعایت کنید.

  • صحبت کردن با جراح بینی مورد نظر و پرسیدن سوالات خود و دقت به نحوه ی پاسخ گویی جراح  به سوالات شما
  •   پرس و جو و صحبت با دیگر بیماران دکتر جراحی بینی انتخابی خود
  • مشاهده ی جراحی های قبلی و اطمینان از نتایج مطلوب در مورد آنها
  •   مشاهده ی گالری مخصوص قبل و بعد از جراحی دکتر جراحی بینی انتخابی خود
جراحی بینی فانتزی عروسکی بهتر است یا بینی طبیعی

جراحی بینی فانتزی عروسکی بهتر است یا بینی طبیعی

 عوامل موثر دیگر در نتیجه عمل جراحی بینی موفق

مهارت و تجربه ی دکتر جراحی بینی تاثیر بسیار زیادی در نتیجه ی مورد نظر جراحی بینی دارد اما این مهارت و تجربه به تنهایی موفقیت یک جراحی بینی را تضمین نمی کند. به جزء این عامل نوع بافت بینی و نحوه ی پاسخ گویی بدن بیمار به درمان نیز از عوامل تاثیر گذار در یک جراحی بینی موفقیت آمیز به شمار می آید.  گاهی یک ژن نامناسب و یا اینکه یک پوست نامناسب می تواند قوی ترین مهارت های به کار گرفته شده در جراحی بینی را از بین ببرد. به خصوص زمانی که علاوه بر پوست نامناسب بینی درگیر غضروف های ضعیف بوده و استحکام  کافی نداشته باشد.

بهترین کاندید برای جراحی بینی از نظر دکتر جراحی بینی, یک فرد جوان با یک غضروف بینی محکم و پوستی با ضخامت متوسط و بدن سالم است.

ترس از نتیجه ی عمل در جراحی بینی فانتزی عروسکی و بینی طبیعی

بسیاری از افراد هم هستند که به دلیل ترس از نتیجه ی جراحی زیبایی بینی این جراحی را انجام نمی دهند یا اینکه مدام زمان آن را به تعویق می اندازند.

معمولا یک دکتر جراحی بینی خوب و با تجربه تا حد زیادی برای رسیدن به نتایج عالی تلاش خواهد کرد به همین منظور علاوه بر تجربه و تخصص، میزان وفاداری و تعهد یک جراح نیز می تواند بر روی عمل های جراحی تاثیر بسزایی داشته باشد.

توصیه بعدی این است سعی کنید جراحی را پیدا کنید که جراحی ترمیمی بینی را نیز انجام می دهد. این مورد تضمین میکند که به احتمال زیاد شما به نتیجه دلخواه خود از جراحی بینی خواهید رسید.

ارسال یک نظر

نام *

ایمیل * (ایمیل منتشر نخواهد شد)