زاویه دار کردن فک و صورت با جراحی فک

زاویه دار کردن فک و صورت با جراحی فک

در دنیای امروز جراحی های زیادی روی فک انجام می شود. نظیر زاویه دار کردن فک و صورت و عمل جراحی فک پایین که بسیار هم شایع است. این جراحی می تواند مختص کسانی باشد که فک پایین آنها به تنهایی یا فک پایین همراه با فک بالا دچار مشکل باشد.

یکی از این مشکلات به این صورت است که فک پایین بیش از حد به سمت بالا چرخیده است و این چرخیدن باعث درهم رفتن دندان های فک پایین به سمت دندان های فک بالا شده است. یا اینکه می تواند به صورت چرخیدن بیش از حد فک پایین به سمت پایین باشد که در این حالت معمولا بیمار دچار باز ماندگی دهان ناشی از نرسیدن دندان ها جلویی فک ها روی هم می شود.

برای رفع این مشکلات جراح زیبایی گاهی از عمل جراحی فک پایین به تنهایی و گاهی از عمل جراحی فک پایین همراه جراحی فک بالا استفاده می کند.

زاویه دار کردن فک و صورت با جراحی فک در افراد

زاویه دار کردن فک و صورت با جراحی فک در افراد

روش عمل جراحی فک پایین و زاویه دار کردن فک و صورت چگونه است؟

معمولا جراح زیبایی سعی می کند در انجام عمل جراحی های فکی از برش های داخلی که در داخل دهان زده می شود استفاده کند و حدالمقدور از زدن برش در خارج از دهان خودداری کند.

برای این جراحی فک پایین از مخاط و عضلات فک و چانه جدا می شود و در محل مناسبی برش توسط جراح زیبایی انجام میشود و بعد از انجام دادن کارهای لازم و فیکس کردن, گراف های استخوانی فک پایین دوباره جراح زیبایی برش زده شده را بخیه می زند.

زاویه دار کردن فک و صورت با جراحی فک در افراد

زاویه دار کردن فک و صورت با جراحی فک در افراد

عمل جراحی فک پایین در کسانی که فک مربعی یا بی زاویه دارند چگونه است؟

در مقاله های پیشین در مورد تناسب صورت مطالبی گفته شد که محققان روی چهره افراد زیبا تحقیق کرده اند و این زیبایی را به صورت اعداد و زاویه هایی بیان کرده اند تا بتوانند زیبایی را مقایسه کنند و زمانی که جراح زیبایی می خواهد دست به عمل زیبایی بزند عدد و معیاری مشخص داشته باشد.

بعضی از افراد زاویه ی فک پایین شان زیادتر از حد معمول بوده و برجستگی زیادی دارند و این موضوع حالت مردانه تری به صورت این افراد می دهد. این مشکل زمانی جدی تر است که برای یک خانم اتفاق می افتد و صورت او را از حالت ظریف زنانه خارج شده و شکل مردانه ای به صورت او داده باشد که مسلما باعث ناراحتی او می شود.

خوشبختانه امروزه برای برطرف کردن تمام مشکلات زیبایی راه های فوق العاده ای وجود دارد.
برای برطرف کردن این مشکل نیز جراح زیبایی می تواند با زاویه دارن کردن فک و صورت این مشکل را رفع کند.

زاویه دار کردن فک و صورت با جراحی فک در افراد

زاویه دار کردن فک و صورت با جراحی فک در افراد

عمل جراحی فک پایین در کسانی که دچار گردی بیش از حد صورت هستند

این مشکل کاملا بر عکس معضل بالا است و باعث می شود صورت شما از معیار و زاویه های صورت های زیبا فاصله داشته باشد.

صورت افراد در این حالت دچار گردی بیش از حد می باشد و برجستگی و زاویه ی فک پایین شان کم است. برای برطرف کردن این مشکل جراح زیبایی از پروتزهای مخصوص زاویه فک استفاده می کند. و مشکل کاملا برطرف می شود. البته همان طور که پیش تر نیز گفته شد جراح زیبایی همه ی این جراحی ها را از داخل دهان انجام می دهد این  قبیل از جراحی ها بسیار راحت تر از انواع دیگر جراحی های فک هستند. زیرا در طی جراحی، فک برشی داده نمی شود.

هزینه زاویه دار کردن فک و صورت

معمولاً هزینه زاویه دار کردن فک و صورت و پروتز فک متفاوت است. و عوامل زیادی در قیمت این جراحی زیبایی تاثیر گذار است. هزینه های این عمل شامل مواردی نظیر؛ دستمزد جراح، هزینه‌های بیمارستان یا مرکز جراحی,  آزمایش‌ های پزشکی (خون و تصویربرداری‌های رادیولوژی)، هزینه بیهوشی، هزینه پروتز، هزینه دارو میشود.

ارسال یک نظر

نام *

ایمیل * (ایمیل منتشر نخواهد شد)