اول عمل چشم یا عمل زیبایی بینی

اول عمل چشم یا عمل زیبایی بینی

اول عمل چشم یا بینی ، سوال بسیاری از افرادی است که از عینک استفاده می کنند. بعد از عمل جراحی بینی حداقل یک ماه استخوان های بینی نرم است و کوچکترین فشار میتواند باعث تغییر شکل بینی شود و نتیجه عمل را تحت تاثیر قرار دهد. به همین دلیل پزشکان توصیه میکنند حداقل یک ماه بعد از عمل بینی هیچ گونه عینکی (پزشکی – طبی) استفاده نکنید. با توجه به اینکه هفته ی اول بعد از جراحی قالب پلاستیکی (محافظ) روی بینی قرار میگیرد امکان استفاده از عینک وجود دارد. چرا که محافظ بینی وزن عینک را به خوبی  تحمل میکند. اما با گذشت زمان و برداشتن محافظ٬ عینک ها میتوانند ساختارغضروف ها و استخوان های بینی جدید شما تحت تاثیر قراردهند و شما را از رسیدن به نتایج مطلوب دور کنند.

 اول عمل چشم یا بینی انجام دهم

اول عمل چشم یا بینی انجام دهم

اول عمل چشم یا بینی و راهکارهایی برای راحتی چشمها

اما راهکاری وجود دارد که چشمان شما اذیت نشود: ۱ – استفاده از لنز تماسی ۲ – قسمت مرکزی عینک را با چسب به پیشانی بچسبانید تا وزن عینک روی بینی شما نباشد.

اگر به هر دلیلی قصد عمل چشم را دارید بهتر است ابتدا چشمان خود را عمل کنید و بعد عمل بینی خود را به تیغ جراح بسپارید. چرا که بعد از عمل بینی تا مدتی نمیتوانید چشمان خود را عمل کنید. اما برعکس اگر چشمان خود را عمل کردید بعد از ۲ هفته میتوانید بینی خود را عمل کنید.

 اول عمل چشم یا بینی انجام دهم

اول عمل چشم یا بینی انجام دهم

بنابراین: نباید بعد از عمل بینی تا یک ماه عینک استفاده کنید. یا اگر استفاده میکنید باید وزن عینک روی بینی شما نباشد. اگر قصد دارید چشمان خود را عمل کنید٬ بهتر است ابتدا چشمان و بعد بینی را عمل کنید. اگر چشم عمل شود و بعدا نیاز به عینک نباشد کار شما برای بعد از عمل بینی راحت تر است.

جراحی زیبایی بینی میتواند زیبایی منحصر به فردی را به شما هدیه کند٬ اگر پزشکان متخصص و حرفه ای را انتخاب کنید …

پزشک آشنا / pezeshkashna.com

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

اطلاع از
avatar