مطالب مفید و خواندنی در مورد عمل سینه

مطالب مفید و خواندنی در مورد عمل سینه

آیا شما هم جزء کاندید های عمل سینه هستید؟ آیا از اندازه و فرم سینه های خود نا راضی هستید؟ آیا سینه های شما تا حدی بزرگ یا تا حدی کوچک است که باعث آزار وخجالت شما میشود؟ آیا حتی با پوشیدن لباس های زیبا و گران باز هم اندام شما نمای زیبایی ندارد؟

و خیلی از آیاهای دیگر که مربوط به زیبایی سینه میشود. تناسب سینه با بقیه ی اجزای بدنتان میتواند شما را به زنی زیبا و خوش اندام تبدیل کند و حتی سایز متناسب سینه با قد شما میتواند تا حدودی چاقی شکمی شما را پنهان کند. اما متاسفانه به خاطر خیلی از مسائل مثل ژنتیک وارث یا دیگر موارد خیلی از خانمها دچار بزرگی و یا کوچکی بیش از اندازه سینه هستند که این بزرگ بودن و یا کوچک بودن با اندام کلی آنها تناسبی ندارد و باعث آزار آنها میشود.

امروزه حرکات ورزشی زیادی برای بزرگ کردن سینه و کوچک کردن و سفت شدن سینه ها عنوان میشود اما این حرکات ورزشی فقط تا حدی کارساز است و نیاز به تکرار طولانی مدت نیز دارد.

اما خوشبختانه علم پزشکی زیبایی برای این مواقع راه های درمانی دارد که هم کارساز و هم آسان هستند. جراحی سینه امروزه پیشرفت زیادی داشته است و به افراد کمک میکند تا از سینه دلخواه و متناسب با اندام خود لذت ببرند.

 کاندید مناسبی برای عمل سینه

کاندید مناسبی برای عمل سینه

چه کسانی کاندید مناسبی برای عمل سینه هستند؟

کسانی که سینه های کوچکی دارند یا کسانی که سینه های بزرگی دارند و کسانی که دچار افتادگی سینه شده اند و در نهایت خانم های مبتلا به سرطان سینه لازم است یک یا هر دو سینه آنها برداشته شود. کاندیدهای عمل سینه هستند.

برای عمل سینه از چه نوع بیهوشی استفاده میشود و جراحی سینه چقدر زمان میبرد؟

معمولا برای انجام دادن عمل سینه از بیهوشی عمومی استفاده میشود مگر اینکه بیمار دچار مشکلات خاصی باشد در این گونه موارد از بیهوشی موضعی استفاده میشود.
و اگر جراحی به صورت معمول و بدون بروز مشکل خاصی پیش برود حدود 3ساعت طول عمل جراحی سینه زمان میبرد.

بعد از انجام دادن جراحی سینه چند شب باید در بیمارستان بمانیم؟

معمولا فقط یک شب بعد از جراحی نیاز است تا شما در بیمارستان بمانید. در این یک شب ترشحاتی که از بدن شما خارج میشود به حداقل میرسد اما گاهی با توجه به حال عمومی بیمار و میزان ترشحات ممکن است لازم باشد دو شب را در بیمارستان بگذرانید که این حالت بسیار کم اتفاق می افتد. و به شما آموزش داده میشود که چگونه سوتین که کمی محکم است و زیر آن سیم یا میله ندارد را بپوشید.

مراقبت های بعد از جراحی سینه

عمل سینه یکی از جراحی های مهم و تا حدی سخت است برای همین نیاز است تا مدتی را استراحت کنید تا بخیه ها کاملا جوش بخورد و سینه فرم خود را حفظ کند.
زمان لازم حدود 7یا 8 روز استراحت کامل است و بعد از یک یا دو هفته شما میتوانید به آرامی کارهای سبک را انجام بدهید و به سر کار بروید اما به شرطی که کارهای سنگین انجام ندهید.

محل برش در عمل سینه

محل برش در عمل سینه

اثر زخم بعد از عمل سینه

ایجاد اسکار(جای زخم) بعد از اعمال جراحی یک عارضه نمی باشد بلکه یک رویداد عادی محسوب می گردد. در عمل کوچک کردن سینه، جای زخم ها تا اندازه ای به مدت طولانی باقی می مانند و ممکن است ماه ها یا سال ها طول بکشد تا کاملا خوب شود. شما باید انتظار داشته باشید تا جای زخم ها درآغاز قرمز، برجسته و حتی همراه با خارش باشد اما به مرور زمان محو می شود. این حالت طبیعی فرایند جوش خوردن زخم می باشد و ممکن است تا دو سال به طول بینجامد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

اطلاع از
avatar