بهترین مارک کرم ضد چروک صورت کدام است

بهترین مارک کرم ضد چروک صورت کدام است

تهیه محصولات مراقبتی ضد چین و چروک نوعی آزمون و خطاست. و گزینه های بسیاری در این باره وجود دارد پس انتخاب یک محصول مناسب مشکل است. با مراجعه به نکاتی که متخصص پوست در اینجا ارائه کرده است، می توانید با اعتماد به نفس بیشتری محصولات مراقبتی ضد چین و چروک را خریداری کنید و بهترین مارک ضد چروک صورت را انتخاب نمایید.

انتخاب بهترین مارک ضد چروک صورت

1. کار خود را با انتخاب ضدآفتاب و مرطوب کننده شروع کنید.

متخصصان پوست همه بر این عقیده اند که ضدآفتاب و مرطوب کننده دو محصول بسیار موثر با اثر ضد چین و چروک می باشند. با مصرف این محصولات می توان تغییرات شگرفی را در پوست خود ایجاد نمود.

هنگام خرید ضد آفتاب به نکات زیر توجه داشته باشید:

  • طیف وسیع
  • عیار محافظتی 30 یا (بالاتر)
  • ضدآب

مرطوب کننده با اثر ضد چین و چروک موجب کاهش خطوط نازک در پوست می گردد. می توان از مرطوب کننده و ضدآفتاب همراه با هم استفاده کرد. در این باره توجه داشته باشید فقط از محصولاتی استفاده نمایید که دارای طیف گسترده بوده و عیار محافظتی آن 30 یا بالاتر است.

اگر هنگام روز در بیرون از منزل هستید باید از ضدآفتاب دارای طیف گسترده و عیار محافظتی 30 یا بالاتر و ضدآب استفاده نمایید و هر دوساعت ضدآفتاب خود را تجدید کنید.

انتخاب بهترین مارک ضد چروک صورت

انتخاب بهترین مارک ضد چروک صورت

ضدآفتاب یکی از موثرترین محصولات جهت کاهش چین و چروک است.

2. هربار به یکی از مشکلات پوستی خود در رابطه با پیری بپردازید:

پس از مصرف ضدآفتاب و مرطوب کننده چند هفته طول می کشد تا اثر آن نمایان گردد. بعد از آن پوست خود را مورد بررسی قرار دهید. آیا باز هم نشانه های پیری شما را ناراحت می کند؟

توجه داشته باشید در این رابطه فقط باید روی یک مشکل توجه نمایید مثلا برطرف نمودن چین و چروک یا لکه از پوست در این صورت به نتیجه بهتری خواهید رسید.

همواره به دنبال محصولی باشید که مشکل شما را برطرف می کند. دو دلیل برای این امر وجود دارد:

  • هیچ محصولی یافت نمی شود که همه علائم ناشی از پیری را کاهش دهد.
  • استفاده از محصولات ضد چین و چروک مختلف به فاصله چند روز یا چند هفته ممکن است موجب حساسیت پوست شده و پوست را پیرتر نشان دهد.

3. محصولی را خریداری نمایید که برای نوع پوست شما مناسب است

ضدآفتاب ضد چروک صورت است، مرطوب کننده و سایر محصولات ضد چین و چروک هنگامی اثر بخش است که متناسب با نوع پوست شما باشد برای مثال اگر پوست شما چرب است از مرطوب کننده مخصوص پوست های چرب استفاده نمایید. اگر پوست شما حساس است به دنبال محصولی باشید که روی برچسب آن نوشته شده است «برای پوست های حساس»

این امر از اهمیت خاصی برخوردار است زیرا یک محصول برای همه پوست ها مناسب نیست.

4. برچسب روی محصولات را مطالعه کنید محصولی را انتخاب نمایید که دارای موارد زیر است
  • هایپوالرژنیک (این محصول ممکن است موجب بروز واکنش های آلرژیک شود اما احتمال آن اندک است).
  • ضد اکنه یا ضد جوش(موجب بروز اکنه نمی شود)
5. انتظارات معقولانه ای داشته باشید

وعده های اغراق آمیز مانند “در عرض یک شب ده سال جوانتر شوید” یا ” این محصول به سرعت علائم پیری را کاهش می دهد” این گفته ها حقیقت ندارد. باید به یاد داشته باشید که محصولات ضد چین و چروک نتایجی در حد متوسط ارائه می دهد و با مصرف یک کرم نمی توان پوست را لیفتینگ(کشید) نمود.

نکته: «از لحاط بالینی اثبات شده است» یعنی اینکه محصول جهت تست به مشتری داده شده است و به این معنی نیست که محصول وارد آزمایش های بالینی شده و در سازمان بهداشت و غذا و دارو  تایید شده است.

6. محصولی را انتخاب نمایید که در حد بودجه شماست

همه بر این باورند محصولی که گران تر است نتیجه بهتری می دهد. که اشتباه است.و محصولات ضد چین و چروک در قیمت های مختلف ارائه می شود.

تحریریه پزشک آشنا به نقل از WebMD.com

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

اطلاع از
avatar