چگونه با نوشیدنی ها وزن خود را کاهش دهیم وبه تناسب اندام برسیم

چگونه با نوشیدنی ها وزن خود را کاهش دهیم وبه تناسب اندام برسیم

معمولا بیشتر افراد این ذهنیت را دارند که فقط با غذا وورزش میتوانند لاغر شوند .حال آنکه ما در اینجا به شما نوشیدنی های چربی سوز را معرفی می کنیم که باعث کم شدن وزن شما می شود وبه شما در داشتن اندامی زیبا ومتناسب کمک می کند .

نوشیدنی هایی که دارای آنتی اکسیدان های کاتچین و لیکوپن هستند می توانند چربی شکمی شما را تا حد قابل توجه ای آب کنند .

نوشیدنی های چربی سوز

آب یخ

آب یخ به تنهایی می تواند که جزء نوشیدنی های چربی سوز باشد . به این صورت که وقتی شما آب سرد می خورید بدن شما باید کالری بسوزاند تا دمای این آب را به دمای بدن برساند . براساس آخرین تحقیقات اگر شما در روز دو لیوان آب یخ مصرف کنید 30در صد سوخت وساز بدنتان را بالا می برید .

شیر باعث شکستن سلول های چربی می شود

شیر باعث شکستن سلول های چربی می شود

شیر

احتمالا شما از این عنوان تعجب کرده اید اما ما در اینجا به شما می گوییم که شیر چگونه باعث چربی سوزی در بدن می شود. شیر منبع غنی کلسیم می باشد وکلسیم سرعت شکستن سلول های چربی را در بدن افزایش می دهد . بنابراین می توانیم شیر را جزء نوشیدنی های چربی سوز معرفی کنیم . اگر شما روزانه یک لیوان پر شیرکم چرب مصرف کنید می توانید سوخت وساز بدن خود را تا حد قابل توجه ای بالا ببرید .

سرک سیب

این عنوان برای شما و دیگران آشنا است . سالهاست برای افرادی که به دنبال راه های لاغری بوده اند سرکه سیب معرفی می شده است . اما در اینجا ما شما را با نوع کارکرد این نوشیدنی وچگونگی کمک آن برای کم کردن وزن شما آشنا می کنیم . این نوشیدنی می تواند کمک قابل توجهی به سم زدایی از کبد باشد. کارکرد کبد در فرآیند چربی سوزی بسیار مهم است. کبدهای سالم تر به سادگی می توانند چربی های انباشته شده در تمام بخش های بدن را بسوزانند. برای تاثیر بهتر این نوشیدنی چربی سوز بهتر است دو قاشق غذا خوری سرکه را در یک لیوان آب حل کرده وقبل از هر وعده ی غذایی مصرف کنید .

نوشیدنی زنجبیل

زنجبیل طعم تند و مطبوعی به نوشیدنی‌های تازه می‌دهد. باید بدانید که زنجبیل باعث بهبود گردش خون و گوارش می‌شود. متخصصان حوزه‌ی تغذیه معتقدند که این گیاه مفید در کاهش حالت تهوع ، از بین بردن نفخ ، بهبود سرماخوردگی و گلو درد و همچنین رفع التهاب‌های بدن نقش موثری دارد. می‌توانید به شیر یا آب مرکبات مورد علاقه‌تان کمی ریشه‌ی زنجبیل اضافه کرده و از خواص آن برخوردار شوید. به جز این خواص زنجبیل سوخت ساز بدن را تا حد زیادی بالا می برد. شما میتوانید برای استفاده از این خاصیت زنجبیل یک قاشق مربا خوری پودر زنجبیل را در یک لیوان چای کم رنگ حل کنید ویک ساعت بعد از هر وعده غذایی مصرف کنید وشاهد کاهش وزن خود باشید.

چای سبز چربی سوز است

چای سبز چربی سوز است

چای سبز

چای سبز نیز یکی از نوشیدنی های چربی سوز معروف است . در کشورهای آسیای میانی وکره وژاپن استفاده زیادی دارد. شما می توانید تنها با استفاده کردن چای سبز در طول روز 70 کالری بیشتر از روزهایی که این نوشیدنی را مصرف نمی کنید بسوزانید . این بدان معنا است که در طول سال شما حدود سه کیلو گرم وزن کم می کنید . توصیه ما به کسانی که میخواهند وزن کم کنند این است به جای استفاده از چای سیاه وقهوه از چای سبز استفاده کنند .

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

اطلاع از
avatar