در دوران بار داری چه خوراکی های بخوریم تا فرزند زیبا یی داشته باشیم

در دوران بار داری چه خوراکی های بخوریم تا فرزند زیبا یی داشته باشیم

مسلما همه ما دوست داریم اگر بچه دار می شویم صاحب فرزند زیبا شویم . زیبایی کودک علاوه بر ژنتیک می تواند بر اساس تغذیه دوران بارداری نیز باشد . براین اساس ما به شما موادی را معرفی می کنیم که به شما در داشتن فرزند زیبا کمک کند .

برای آنکه بدانید در دوران بارداری چه بخورید تا فرزند زیبا داشته باشید به نکات زیر توجه داشته باشید :

1 انار

مصرف انارشیرین در دوران بار داری باعث زیبایی کودک می شود .علاوه بر آن خیلی از مادران باردار در دوران بارداری ویار به خوردن خاک , مهر ویا حتی زغال دارند مصرف انار وحتی رب انار باعث می شود این ویار از بین برود وبه زیبا شدن فرزند شما نیز کمک می کند

مصرف گلابی توسط پدر باعث زیبایی فرزند می شود

مصرف گلابی توسط پدر باعث زیبایی فرزند می شود

2 گلابی

برای زیبا شدن فرزند حتما نباید تغذیه مادر راتغییر دهیم در مواردی هم تغذیه پدر باعث زیبا شدن کودک دلبند شما می شود . خوردن گلابی توسط پدر ، سبب زیبایی فرزند می شود.در حدیثی معتبر از امام صادق بیان شده است : ایشان در حالی که به کودکی زیبا می نگریست فرمود : باید پدر این پسر بچه ، گلابی خورده باشد.
همچنین خوردن گلابی مایه قوت قلب ، پاکی معده ، صفای دل ، دلیری و زیبایی بچه می شود .

3 آناناس

مصرف آناناس در بارداری با یک قاشق عسل باعث شادابی وزیبایی پوست مادر وجنین می شود.

4 خربزه

مصرف خربزه در بارداری کمک می کند شما صاحب فرزند زیبا شوید

5 شلغم

شلغم دارای خواص و ویتامین های بی شماری است وبرای درمان بسیاری از بیماریها می توانیم از آن استفاده کنیم .حال ما مصرف شلغم را در دوران بارداری هم به شما توصیه می کنیم زیرا شلغم دارای مقدار زیادی کلسیم وفسفر است وبرای رشد ونمو واستحکام استخوان بندی جنین بسیار مفید است .به همین علت خوردن آن به زنان بار دار وشیر ده توصیه می شود .

هلو در زیبایی کودک تاثیر زیادی دارد

هلو در زیبایی کودک تاثیر زیادی دارد

6 هلو

در ایران ضرب المثل های زیادی داریم که بیان گر رابطه بین هلو وزیبایی است .ومعمولا به کسانی که در زیبایی سر آمد هستند وپوست خوبی نیز دارند هلو گفته می شود حال خوردن این میوه در دوران بار داری به شما کمک می کند که فرزند زیبا وهلویی به دنیا بیاورید .پس در دوران حاملگی حتما از این میوه چه به صورت تازه چه به صورت خشک شده استفاده کنید .

7 به

یکی دیگر از میوه هایی که به زیبایی فرزند دلبند شما می افزاید به است . حتی مصرف این میوه توسط پدر قبل از حاملگی نیز تاثیر به سزایی در زیبایی کودک دارد. ولی اگر شما دیگر حامله شده اید می توانید خودتان از این میوه استفاده کنید واز خواص آن هم برای سلامتی وهم برای زیبایی کودکان استفاده کنید .

8 پرتغال

یکی دیگر از نشانه های زیبایی کودک شما قد آن است .این اصلاح را شنیده اید که قد بلند نشانه زیبایی است .حال اگر شما پدرو مادری کوتاه قد هستید می توانید با تغذیه در دوران بارداری تا حدی این مشکل را برای فرزندتان مرتفع سازید فقط با مصرف پرتغال.

9 مصرف غذاهایی مانند ( ادویه های تند مانند خردل ، دارچین ، نعناع به صورت زیاد , خیارشور , سوسیس و کالباس , انواع سس ها , نوشابه , کنسرو ها , چای و قهوه و سرکه ) در باردایی باعث ناقص الخلقه شدن کودک می شود .

10 ونکته آخر در مورد زیبایی کودک شما این است که شما باید آرامش خود را در این دوران حفظ کنید وبه چیز های زیبا بنگرید .

ارسال یک نظر

نام *

ایمیل * (ایمیل منتشر نخواهد شد)