پیشگیری از طاسی با دستگاه iGrow

پیشگیری از طاسی با دستگاه iGrow

در نمایشگاه CES 2015 که در لاس  وگاس آمریکا برگزار گردید ، کمپانی Apira از دستگاهی رونمایی کرد که موجب پیشگیری از طاسی میشود . گزارش کامل آنرا به تقل از وبسایت زومیت بخوانید :

محصول آپیرا که آی‌گرو نام دارد موفق به اخذ مجوز از سازمان دارو و غذای ایالات متحده‌ی آمریکا شده است. آی‌گرو از پرتوهای نور کم‌انرژی برای درمان طاسی استفاده می‌کند. در این وسیله از پرتوهای لیزر با مقدار مشخصی از انرژی با طول موج مشخص استفاده می‌شود. از این فناوری در طی سالیان گذشته برای درمان بیماری‌های پوستی استفاده شده است، اما استفاده از آن برای تقویت رشد موها از دهه‌ی ۶۰ میلادی با انجام آزمایش‌هایی روی موش‌ها آغاز شد.

استفاده از این ابزار توسط بانوان منجر به افزایش رشد ۳۷ درصدی مو شده است

برای استفاده از این ابزار، کاربران باید آن را هر هفته چهار بار و هر بار به مدت ۲۵ دقیقه روی سر خود قرار دهند. براساس اطلاعات ارائه شده استفاده از این ابزار توسط بانوان منجر به افزایش رشد ۳۷ درصدی مو شده است. استفاده از آن توسط آقایان نشان از رشد ۳۵ درصدی در تعداد کل تارهای موی رشد کرده به‌همراه داشته است. هنوز گزارشی از اثرات سوء و لطمات وارد شده توسط این گجت پزشکی گزارش نشده و به نظر می‌رسد این ابزار ضرری را برای کاربران به همراه نخواهد داشت.

این گجت پزشکی در حال حاضر با قیمت ۶۹۵ دلار در فروشگاه‌های آمریکا به فروش می‌رسد و بنابر گفته‌ی توسعه‌دهندگان آن هزینه‌ی پرداخت شده در قبال این گجت در مقایسه با روش‌های درمانی بسیار اندک است.

منبع : زومیت

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

اطلاع از
avatar