روش های خطرناک افزایش طول آلت تناسلی مردان

روش های خطرناک افزایش طول آلت تناسلی مردان


چه گزینه هایی برای افزایش طول آلت تناسلی مردان وجود دارد؟

در اینجا به صورت مختصر برخی گزینه های نامناسب ارایه شده است.

پمپ وکیوم

این پمپ یک سیلندر است که هوا را می مکد. فرد آلت تناسلی خود را در داخل این دستگاه قرار می دهد و در نتیجه وکیوم خون بیشتری به آلت تناسلی می رسد و باعث بزرگی آلت می گردد. سپس با استفاده از یک حلقه تنگ مانند شریان بند آلت تناسلی را می بندند تا خون به بدن بازنگردد. اشکال آن چیست؟ اثر آن تا مادامی که حلقه متصل است ادامه دارد. استفاده از آن به مدت 20 تا 30 دقیقه ممکن است باعث آسیب به بافت شود.

کشش آلت تناسلی مردان همراه با وزنه

انجام حرکات ورزشی با وزنه و ورزش های کششی باعث بزرگ شدن آلت تناسلی نمی شود . آلت تناسلی که ماهیچه نیست! اولیری می گوید اما آویزان کردن وزنه از آلت تناسلی که در حالت عادی است ممکن است باعث بلند شدن آن شود. نکته منفی آن این است که باید از جان گذشته باشید. اولیری می گوید ممکن است فرد مجبور شود به مدت شش ماه هشت ساعت در روز به آلت تناسلی خود وزنه متصل نماید. در پایان اگر شانس با او یار باشد حدود یک سانتی متر به طول آلت تناسلی او افزوده می گردد. خطرات استفاده از این روش شامل پارگی بافت، پاره شدن رگ های خونی و سایر مشکلات است.

قرص، مکمل، پماد و کرم برای بزرگ کردن آلت تناسلی مردان

برمن می گوید هیچ یک از آنها تاثیری ندارد. هیچ یک، به نظر من همه این کرم ها و داروها بی فایده است.

072814_0448_21.jpg

عمل جراحی در جهت بزرگ سازی آلت تناسلی

عمل جراحی چگونه است؟ عمل جراحی ممکن است موثر واقع شود اما خیلی باید مراقب بود. دو نوع عمل جراحی جهت افزایش اندازه آلت تناسلی مردان وجود دارد.

افزایش طول آلت تناسلی مردان

معمول ترین روش در این باره بریدن لیگامانی است که آلت تناسلی را به استخوان لگن متصل می کند. این امر باعث می گردد شفت بیشتر از بدن خارج گردد و به طور متوسط کمتر از 2 سانتی متر. این مورد باعث افزایش چشم گیر طول آلت تناسلی نمی شود زیرا فقط چیزی را که معمولا پنهان بود به نمایش می گذارد. و برای جلوگیری از اتصال دوباره لیگامان فرد باید مدت شش ماه هر روز از وزنه و وسایل کششی استفاده کند.

 آلت تناسلی مردان (1)

افزایش قطر آلت تناسلی مردان

برای مردانی است که تصور می کنند آلت تناسلی آنان دارای قطر کمی است. با استفاده از روش بحث بر انگیزتر و با استفاده از کاشت چربی، سیلیکون و یا پیوند بافت قطر آلت تناسلی را افزایش می دهند.

روشی جدید تر و بی خطر تر وجود دارد که در مورد مردانی خاص به کار می رود. در برخی موارد بیضه به شفت آلت تناسلی زیاد چسبیده است. اگر بیضه کمی از آن جدا شود شفت بیشتر مشخص می گردد و آلت تناسلی بزرگ تر به نظر می رسد. اولیری می گوید این عمل جراحی 20 دقیقه طول می کشد و به صورت سر پایی انجام می پذیرد

آلت تناسلی مردان (2)

خطرات عمل جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی مردان

پیش از پرداخت هزینه و انجام عمل جراحی خطرات عمل جراحی برای افزایش طول و قطر آلت تناسلی را مورد بررسی قرار دهید.

در این زمینه هیچ روشی وجود ندارد که به درستی مورد بررسی قرار گرفته باشد. بعلاوه هیچ مرکز پزشکی بزرگی انجام این عمل جراحی را تایید نمی کند. برخی مردان برای درمان هایی که در کشور انجام نمی شود به کشورهای دیگر سفر می کنند. اگر این فکر به ذهن شما نیز رسیده است کمی تامل کنید باید با پزشک خود درباره خطرات احتمالی بی پرده صحبت کنید.

اثرات جانبی عمل جراحی برای افزیش طول آلت تناسلی بسیار زیاد و شامل عفونت، آسیب به اعصاب، کاهش حساسیت و بروز مشکل در نعوظ است. شاید ناراحت کننده تر از آن این باشد که جای زخم آن ممکن است باعث شود آلت تناسلی کوچک تر آن چیزی شود که قبل بود. افزایش قطر آلت تناسلی نیز بیشتر مورد بحث است. اثرات جانبی آن شامل آلت تناسلی زشت، ناصاف و نا هماهنگ است.

برخی از مطالعاتی هم که در این زمینه انجام پذیرفته چندان رضابت بخش نیست. بخش مطالعه اورولوژی اروپا 42 مرد را که عمل جراحی بریدن لیگامان را انجام داده بودند مورد بررسی قرار داد و مشخص شد 35 درصد این افراد از نتایج راضی بوده و نیمی از آنان به عمل جراحی بیشتر روی آورده اند.

درباره بزرگ کردن آلت تناسلی مردان بیشتر بیندیشید

ایرادی ندارد اگر آرزو کنید که کاش آلت تناسلی شما بزرگتر بود. اگر این امر ملکه ذهن شما شده این فکر را از ذهن خود دور کنید و قبل از دست زدن به عملی با عجله کمی فکر کنید.

با پزشک یا تراپیست مشورت نمایید. تحقیقات دریافته است هنگامی که پزشک صادقانه به مردی می گوید که آلت تناسلی به اندازه متوسط است او کمتر در پی عمل جراحی می رود.

همچنین باید دربرابر ادعاهایی که درباره معجزه افزایش اندازه آلت تناسلی می شود مقامت کنید.

برمن می گوید هدف اصلی این تبلیغات درباره بزرگ سایز آلت تناسلی مردان این است که به مردان ضعیف النفس بقبولاند تمام قدرت مردانگی در آلت تناسلی نهفته است و این افراد قربانیان ساده آن هستند.

ایان کرنر مشاور مشکلات جنسی در نیویورک می گوید افتخار خیالی داشتن آلت تناسلی بزرگ همه چیز نیست.

کرنر نویسنده کتاب هایی از جمله خانم ها اول می ایند می گوید : هنگامی که صحبت از اندازه آلت تناسلی می شود اندازه متوسط اندازه ای است که باید داشته باشید. داشتن آلت تناسلی خیلی بزرگ باعث بروز مشکلات بیشتری است حتی بیشتر از هنگامی که کوچک است. برای مردان که آلت تناسلی آنان بزرگ است رابطه جنسی واژنی مشکل است.

کرنر می گوید اندازه اهمیتی ندارد اگر فرد معشوقی خوب و خلاق باشد. چگونگی استفاده از مغز، دست، دهان چیزهایی است که در رختخواب دارای اهمیت است.

بنابراین تلاش برای داشتن آلت تناسلی بزرگ باعث می گردد آلت تناسلی متورم، کبود، بد رنگ، ضخیم، دردناک و ناکارامد شود. (البته حساب بانکی خالی را از یاد نبرید).

آیا به خطر انداختن چند سانتی متری که دارید برای داشتن چند سانتی متر بیشتر عاقلانه است ؟

تحریریه پزشک آشنا به نقل از WebMD.com

منبع

  1. Slm.man 18 salsme va tool alate tanasolie man 13 sante ama alate dustam 17 be balas.koloft ham nis.
    Donbale rah bozorg kardane alatam hastam ba kamtarin hazine.khejalat mikesham beram doktor ya darookhune.lotfan rahnamayim konin

  2. باسلام حالا من موندم که با این فکر افزایش الت چه باید کرد ایا راهی برای درمان تغییر الت هست یا اینکه بیخیال شویم اگر میشود دکتری معرفی کنیدیا خودتان مراراهنمایی کنید

ارسال یک نظر

نام *

ایمیل * (ایمیل منتشر نخواهد شد)