نکاتی درمورد رابطه تنگا تنگ تغذیه سالم و تناسب اندام شما

نکاتی درمورد رابطه تنگا تنگ تغذیه سالم و تناسب اندام شما

در مورد تغذیه وتناسب اندام

این روزها دغدغه بیشتر مردم به خصوص بانوان لاغر شدن ورسیدن به تناسب اندام است .برای رسیدن به این منظور تقریبا تمام روش های ممکن را امتحان کرده اند از جمله رژیم های سخت وطاقت فرسا – ورزش های گوناگون – باشگاه های بدن سازی و…

ما برای کمک کردن به شما ونزدیک کردن شما به هدفتان چند راهکار را معرفی میکنیم “

آیا تا به حال به کشور های کره و ژاپن یا چین سفر کرده اید یا به تناسب اندام این افراد در برنامه های تلوزیونی دقت کرده اید .مردم این کشورها علاوه بر این که تناسب اندام بالایی دارند وکمتر دچار چاقی واضافه وزن هستند دارای پوست خوب وجوانی نیز هستند


واقعا راز این مردم در چیست ؟

تغذیه افراد که تناسب اندام دارند چیست ؟

با نگاهی اجمالی به کشورهایی که اکثریت مردم آن دارای تناسب اندام هستند نشان میدهد که این افراد از غذاهای کم کالری استفاده میکنند .ومهم ترین اصل در زیبایی پوست وجوان ماندن آنها استفاده از ماهی وغذاهای دریایی است .

روش دوم برای تناسب اندام این افراد استفاده از مواد غذایی خام میباشد که شامل سبزیجات ومیوه ها ی خام وحتی مصرف خام بعضی از ماهی ها (مانند سوشی ) است .تحقیقات اخیر حاکی از آن است که مصرف میوه ها وسبزیجات خام باعث بالا رفتن سوخت وساز بدن وکم شدن چربی ها به خصوص چربی اطراف شکم وپهلو میشود .

گام بعدی در تغذیه این ملت ها برای داشتن تناسب اندام استفاده از غذاهای آب پز به جای غذاهای سرخ کردنی است .

در این کشورها اگر آنها به مهمانی بروند ومیزبان با غذاهای سرخ شده از میهمان پذیرایی کند این را نشانه کم اهمیتی میزبان به مهمان تلقی میکنند زیرا معتقد هستند که اگر میزبان به مهمان علاقه داشته باشد باید به تغذیه سالم وسلامتی مهمان نیز علاقه نشان بدهد .

مصرف آب در برای تناسب اندام

باز هم برای نشان دادن تاثیر نوشیدن آب وتناسب اندام توجه شما را به عادت های مردم کشورهای کره وژاپن و… جلب میکنیم
مردم این کشورها به جای استفاده از نوشابه یا الکل های مختلف تنها آب می نوشند .این مسئله نه تنها باعث تنا سب اندام در آنها میشود بلکه باعث زیبا تر شدن وجوان شدن پوست آنها نیز شده است .

غذاهای ممنوعه برای تناسب اندام کدامند ؟

ما در این مقاله برای نشان دادن تاثیر هر خوراکی از جوامع چشم بادامی استفاده کردیم برای ادامه مطلب نیز از این گروه کمک می گیریم .
مطالعه تغذیه در این جوامع نشان داده که اسنک ها – گوشت قرمز – شکر – قهوه و انواع کلوچه ها و کیک ها جایی در برنامه غذایی آنها ندارند چون آنها به طور جدی به این مسئله اعتقاد دارند که این مواد خوراکی موجب اضافه وزن وچاقی وپیری و از بین رفتن جوانی و زیبایی پوستشان می شوند.

چای سبز چربی سوز

چای سبز چربی سوز

نوشیدنی چربی سوز

در کشورهای جهان سوم وکشورهای اروپایی که اضافه وزن بی داد میکند نوشیدنی مورد علاقه چای سیاه وقهوه میباشد .چای سیاه در بیشتر افراد باعث بروز علائم ضعف وگرسنگی میکند واین علائم باعث میشود شخص به سراغ مواد خوراکی برود وکم کم باعث افزایش وزن میشود .قهوه نیز اثراتی مشلبه دارد .حال آنکه در کشور افراد کمر باریک نوشیدنی مورد علاقه چای سبز است . این چای باعث بالا رفتن سوخت وساز بدن میشود وهمچنین دارای مقدار زیادی آنتی اکسیدان است که برای زیبایی پوست بسیار مناسب است .
ما با کمی تغییر در روند تغذیه خود میتوانیم به تناسب اندام وزیبایی وجوانی برسیم .فقط کافی است که کمی اراده داشته باشیم ودر انتخاب مواد خوراکی دقت بالا تری داشته باشیم .

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

اطلاع از
avatar