انتخاب بهترین و موثر ترین راه برای تناسب اندام و لاغری

انتخاب بهترین و موثر ترین راه برای تناسب اندام و لاغری

امروزه آنقدر تبلیغات برای لاغری و کاهش وزن وتناسب اندام زیاد است که خواه ونا خواه مردم به این مقوله ها فکر می کنند وبه کرات به قد و وزن خود وتناسب این دو می اندیشند .از طرفی با تغییر نوع تغذیه واستفاده زیاد از مواد نشاسته ای , انواع چربی ها , انواع فست فود ها و… قشر بالایی از جامعه هر روز دچار اضافه وزن می شوند وبرای خلاصی از این اضافه وزن به انواع رژیم ها برای لاغری ویا انواع جراحی ها برای کم شدن سایز و چربی بدن خود اقدام می کنند .

بسیاری از رژِیم نه تنها شما را لاغر نمی کند بلکه احساس سر خوردگی وشکست را نیز برای شما به همراه دارد . زیرا بدن شما به احتمال زیاد بعد از یک دوره رژیم سخت وطاقت فرسا ولاغری کاذب سریع وزن از دست رفته را بر می گرداند وشما را سر خورده می نماید .

موفقیت رژیم های مختلف لاغری فقط 10% است

موفقیت رژیم های مختلف لاغری فقط 10% است

میزان موفقیت رژِیم های مختلف چقدر است ؟

اگر به شما بگویم که میزان موفقیت رژیم های مختلفی که هر روزه افراد زیادی در گیر آنها هستند چقدر است احتمالا شاخ در بیاورید . ولی این آمار کاملا علمی است وما دلیل آن را نیز برای شما ذکر می کنیم .

فقط 10% از افرادی که رژیم می گیرند می توانند لاغری خود را حفظ کنند وبه وزن قبلی خود بر نگردند و90% دیگر بعد از آنکه رژیم خود را رها کرده اند به وزن قبلی خود یا حتی به وزنی بیشتر از قبل برگشته اند .

حالا با توجه به این آمار آیا شما باز هم دوست دارید از رژیم های سخت برای لاغری استفاده کنید ویا به دنبال راه دیگری هستید ؟

چرا بعد از رژیم بدن به وزن قبلی خود بر می گردد ؟

آیا تا به حال در مورد سوخت وساز بدن چیزی شنیده اید . سوخت وساز یعنی هضم وجذب غذا .

سرعت سوخت وساز در افراد مختلف متفاوت است احیانا با کسانی مواجه شده اید که غذای زیادی می خورند اما لاغر هستند ویا کسانی که غذای کمی می خورند اما به نسبت اضافه وزن دارند . این حالت مربوط به سوخت وساز بدن است . حال زمانی که شما رژیم می گیرید از آنجا که بدن شما بسیار هوشیار است با کم شدن مواد غذایی احساس می کند که قحطی شده است وشروع می کند به پایین آوردن سوخت وساز بدن وذخیره کردن غذا (یعنی ذخیره چربی در بدن ) شاید شما در چند روز اول لاغر شوید اما بعد از چند روز متوجه می شوید که روند لاغری در حال کاهش است با آنکه شما همچنان در حال رژیم گرفتن هستید .

بهترین روش ها برای لاغری کدام است

بهترین روش ها برای لاغری کدام است

بهترین روش ها برای لاغرشدن چیست ؟

با توجه به مواردی که در بالا گفته شد حتما فهمیدید که رژیم گرفتن راهکار مناسب برای لاغر شدن نیست وشما نیاز به راهکار های دیگری دارید در اینجا من به شما راهکارهایی را معرفی می کنم که شما را 100% از دست چربی ها خلاص می کند

اولین راهکار اضافه کردن سوخت وساز بدن است .برای این کار شما باید از روش هایی استفاده کنید که تپش قلب را زیاد می کند مثل ورزش کردن , قدم زدن , دویدن وحتی در طول روز حدود 10 تا تنفس عمیق داشته باشید .

دومین راهکار برای شما آرام غذا خوردن وجویدن غذا در دهان حدود 30 مرتبه است .این راهکار شاید ساده به نظر برسد ولی بسیار موثر است وباعث می شود که شما با آنکه احساس گرسنگی نمی کنی خیلی کمتر غذا بخورید

راهکار سوم این است که لطفا فقط وقتی گرسنه هستید وبدن شما نیاز به غذا دارد غذا بخورید نه هنگام ناراحتی ونگرانی .

ارسال یک نظر

نام *

ایمیل * (ایمیل منتشر نخواهد شد)