بزرگی آلت تناسلی مردان

بزرگی آلت تناسلی مردان

اکثر مردها نمیدانند استفاده از دستگاه پمپ، قرص ها، ورزش و عمل جراحی میتواند آلت تناسلی آنها را بزرگتر کندیا خیر . آیا واقعا استفاده از این وسایل باعث بزرگی آلت تناسلی می شود؟

آقایان بیایید صادق باشیم آیا شما هم آرزو دارید که ای کاش آلت تناسلی شما بزرگتر بود؟ اطمینان داریم که جواب شما بله است.

مایکل اولیری استاد دانشگاه بخش جراحی ادراری در دانشگاه پزشکی هاروارد و اورولوژیست در بریگهام و بیمارستان زنان در بوستون می گوید: به نظر من هیچ مردی در این دنیا وجود ندارد که نخواهد آلت تناسلی او چند سانتی متر یا بیشتر از آن چیزی که هست باشد.

اما پس از گذشت بیش از یک قرن تلاش های بدون نتیجه و بعضا دیوانه وار در جهت افزایش اندازه آلت تناسلی مردان اما هنوز کار زیادی نمی توان در این باره انجام داد. البته گزینه های بسیار زیادی در این زمینه وجود دارد مانند قرص، کرم، تمرینات کششی وحشیانه ، استفاده از دسنگاه های ترسناک و عمل جراحی. و هیچ یک این گزینه ها کارآمد نیست و برخی از روش ها هم که تاثیر دارد اغلب دارای اثر کم و اثر جانبی بسیار شدیدی است. آیا می پرسید اثر جانبی آن تا چه اندازه خطرناک است؟ در برخی موارد اختلال شدید در نعوظ رخ می دهد.

آلت تناسلی مردان (4)

آیا شما هم آرزو دارید که ای کاش آلت تناسلی شما بزرگتر بود؟

اولیری می گوید باور کنید اگر راهی بی خطر و کارامد را برای افزایش سایز آلت تناسلی مردان می یافتم الان میلیونر بودم اما من راهی را نمی دانم و هیچ کسی هم نمی داند.

هرچند با این وجود، عقل سلیم نیز باعث نمی شود مردان علاقه مند به افزایش اندازه آلت تناسلی خود دست از بکاربردن روش های ناقص بکشند و بازهم در این مورد ریسک می کنند.

آلت تناسلی کوچک چه اندازه است؟

آیا گمان می کنید آلت تناسلی شما از متوسط کوچکتر است؟ به احتمال زیاد این طور نیست.

آلت تناسلی مردان در حالت نعوظ معمولا حدود 12تا 15سانتی متر درازا و 10 تا 12 میلی متر قطر دارد. البته اندازه آلت تناسلی مردان در حالت معمولی دارای تنوع است.

برخی مردان از لحاظ ژنتیک دارای آلت تناسلی کوچکی هستند. در موارد نادر بروز مشکلات ژنتیک و هورمونی باعث بیماری به نام کوچکی اندام تناسلی می شود یعنی اندازه آلت تناسلی مردان در حالت نعوظ حدود 7 سانتی متر است. نقشه زیر متوسط طول آلت مردان مختلف دنیا را نشان میدهد .

آلت تناسلی مردان

آلت تناسلی مردان کشورهای مختلف دنیا – برای دیدن سایز بزرگتر عکس بر روی آن کلیک کنید 

گاهی  جراحی سرطان پروستات باعث کاهش اندازه آلت تناسلی در مردان می گردد.

اما تحقیقات در این زمینه نشان می دهد بسیاری از مردان که به دنبال افزایش اندازه آلت تناسلی خود هستند مردانی با اندازه متوسط می باشند. آنان گمان می کنند که اندازه آلت تناسلی آنان زیر نرمال است.

چرا؟بخشی از آن به دلیل مشاهده از بالا است. بله به سادگی نمی توان اندازه آلت تناسلی خود را تشخیص با نگاه کردن از بالا به پایین زاویه دید نا مناسب است.

روانشناسی نیز در این امر نقش دارد. برخی مردان با اندازه متوسط دایم گمان می کنند آلت تناسلی آنان بسیار کوچک است. حتی در این باره یک بیماری روانپزشکی وجود دارد که از آن به نام: اختلال بدشکلی آلت تناسلی یاد می شود. این بیماری شبیه بیماری بی اشتهایی عصبی است که در آن فرد بیمار هر قدر هم که لاغر باشد گمان می کند چاق است.

بر اساس تحقیقی که در این زمینه انجام پذیرفته است بسیاری از مردان که عمل جراحی افزایش اندازه آلت تناسلی را انجام می دهند به این بیماری مبتلا هستند. و آنان خیلی کم از نتایج به دست آمده راضی می شوند.

آلت تناسلی مردان (1)

کاهش وزن یکی از ایمن ترین و موثر ترین روش ها جهت داشتن آلت تناسلی است که بزرگ به نظر می رسد.

در این مورد چه چیزی موثر است: کاهش وزن

جنیفر برم اورولوژیست در بورلی هیلز و نویسنده همکار در کتاب اسرار ارضای زن به صورت جنسی می گوید بسیاری از مردان که گمان می کنند دارای آلت تناسلی کوچک هستند به اضافه وزن مبتلا می باشند.

کاهش وزن باعث نمایان شدن شفت پنهان می گردد که زیر شکم بزرگ پنهان شده است. کاهش وزن باعث افزایش اندازه آلت تناسلی نمی شود فقط این طور به نظر فرد می آید.

برای مردانی که ترجیح می دهند عمل جراحی انجام دهند تا کمتر بخورند استفاده از پد لیپوساکشن در اطراف آلت تناسلی مناسب است. اما در این مورد نیز اثرات آن دایمی نیست. اگر عادت غذایی فرد تغییر نکند آلت تناسلی دوباره زیر شکم فرو می رود. در قسمت دوم این مقاله به معرفی و بحث درباره روش های نامناسب و خطرناک افزایش طول آلت تناسلی میپردازیم .ادامه دارد … تحریریه پزشک آشنا به نقل از WebMD.com پزشک آشنا

منبع

ارسال یک نظر

نام *

ایمیل * (ایمیل منتشر نخواهد شد)