برای زیبا شدن وکوچک شدن شکم وپهلو باید چگونه تغذیه کنیم

برای زیبا شدن وکوچک شدن شکم وپهلو باید چگونه تغذیه کنیم

آیا شما هم جزء آن دسته از آدم هایی هستید که ویترین مغازه ها را با حالت نا امیدانه ای نگاه میکنید وبعد با حس تاسف به خودتان نگاه میکنید واز آن میگذرید ؟ آیا شما هم برای پیدا کردن لباس مناسب سایز بدنتان مشکل دارید ؟ آیا شما هم آرزوی کوچک شدن شکم وپهلوی خود را دارید ؟

کمی آرام باشید وبدانید که دیگر این مشکل فقط مخصوص شما نیست وامروزه افراد زیادی درگیر این مسائله هستند .برای برطرف کردن این مشکل ولاغر شدن نیاز به کمی اطلاعات واراده است .(اطلاعات از ما واراده از شما )

اگر شما رژیم هایی را پیدا کردید که به شما کوچک شدن شکم وپهلو را در عرض چند روز اطمینان داد این رژیم کاملا بی فایده است زیرا ساختار چربی شکم وپهلو مقاوم تر از چربی بقیه نقاط بدن میباشد ونیاز به گذشت زمان دارد این رژیم ها تنها آب بدن شما را کم میکنند وبعد از قطع این رژیم آب بدن دوباره برمیگردد .

وجود چربی اضافه در اطراف کمر وشکم باعث چاقی وهمچنین ظاهری نا زیبا در شما میشود . باورزش کردن وکم کردن کالری میتوانیم تا حدودی از شر این چربی های مزاحم خلاص شویم .اما روش آسانتر یا روش کمکی نیز وجود دارد که در کنار ورزش وکم کردن کالری به از بین بردن این چربی ها وکو چک کردن شکم وپهلو سرعت می بخشد . در این مقاله چند ماده غذایی را معرفی میکنیم که برای سوزاندن این چربی ها به شما کمک میکند .

غلات سبوس دار

سبوس موجود در غلات باعث میشو د چربی در ناحیه شکم وپهلو به مقدار قابل توجه ای ذوب شود وهمچنین غلات سبوس دار سرشار از منیزیم هستند که برای تنظیم متابولیسم چربی مناسب است .

مصرف دارچین برای کوچک شدن شکم وپهلو مفید است

مصرف دارچین برای کوچک شدن شکم وپهلو مفید است

مصرف دارچین

 

دارچین یک ادویه خوش بو وخوش طعم است که ما ایرانیان در بیشتر غذاها از این ادویه استفاده می کنیم .این ادویه علاوه بر تاثیرات مثبت روی اخلاق وپوست ما باعث کوچک شدن شکم وپهلو نیز میشود وسوخت وساز بدن را به صورت فوق العده ای بالا میبرد
لوبیا
لوبیا از خانواده حبوبات است وما میدانیم خانواده حبوبات مانند خانواده گوشت ها دارای پروتئین هستند .میتوانیم برای کم شدن چربی های بدن خانواده حبوبات مخصوصا لوبیا را جایگزین گوشت های قرمز که غالبا چربی بیشتری هم دارند بکنیم زیرا رژیم غذایی گیاهی باعث سوزاندن بیش ا ز حد چربی و کوچک شدن شکم وپهلو میشود . اما این جایگزینی باید در یک زمان خاص ودوره ای صورت بگیرد مثلا سه تا شش ماه وبعد از آن دوباره مصرف گوشت های کم چرب یا بی چربی را ادامه بدهیم .زیرا هر ماده غذایی خاصیت خود را دارد .

 

تاثیر فلفل در بالا رفتن سوخت وساز

تاثیر فلفل در بالا رفتن سوخت وساز

فلفل قرمز
فلفل قرمز هم یکی از ادویه های ما ایرانیا ن است اما در بعضی از مناطق کمتر مورد استفاده قرار میگیرد .این ادویه علاوه بر آنکه دارای ویتامین Cاست چربی سوزی بالایی هم دارد ومیتواند برای سوزاندن چربی های شکمی به شما کمک فراوانی بکند .
غذاهای گرم
اینجا منظور ما از غذاهای گرم غذاهایی نیستند که شما از روی حرارت بر دارید ومصرف کنید . بیشتر شما میدانید که خوراکی ها از لحاظ طبع به چند گروه تقسیم میشوند .خوراکی های گرم , خوراکی های خنک , خوراکی های صفرایی , خوراکی های سرد و… مصرف خوراکی هایی گرم مثل گوشت شتر وگوسفند ,شیره انگور ,تخم مرغ و… باعث میشوند سوخت وساز بدن ما بالا تر برود وبا غذای کمتر زود تر احساس سیری بکنیم وبالا تر از همه اینکه غذاهایی گرم به سلامتی ما وکم شدن درد عضلات کمک شایانی میکنند .عکس آن غذاهای سرد مثل برنج وماکارانی وگوشت ها ی سفید وگوشت گوساله و…باعث پایین آمدن سوخت وساز بدن انباشته شدن چربی در بدن میشود

%da%a9%d9%88%da%86%da%a9-%d8%b4%d8%af%d9%86-%d8%b4%da%a9%d9%85-%d9%88%d9%be%d9%87%d9%84%d9%88-3

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

اطلاع از
avatar