آموزش پرپشت کردن موهای کم پشت

آموزش پرپشت کردن موهای کم پشت

آموزش پرپشت کردن موهای کم پشت

آموزش پرپشت کردن موهای کم پشت / در واقعیت کلفت کردن موهای خیلی نازک امکان پذیر نیست ٬ اما ترفندهایی در این زمینه وجود دارد که قطعا شما را راضی میکند و حس پرپشت شدن موهایتان را احساس میکنید …

در این مقاله ۵ روش ( ترفند) پرپشت کردن موهای نازک را به شما آموزش میدهیم ٬ همراه پزشک آشنا باشید …

آموزش پرپشت کردن موهای کم پشت

آموزش پرپشت کردن موهای کم پشت

۱ –  مناسب ترین شامپو و حالت دهنده ی موهای خود را شناسایی و استفاده کنید . ( به کمک پزشک متخصص بهتر است)

۲ – کوتاه کردن موها طبق یک استراتژی مخصوص : زمانی که آرایشگر موهای شما را لایه لایه کوتاه میکند ٬ در ظاهر موها خیلی کم پشت تر دیده می شود .برقراری تعادل در کوتاه کردن موها لازم است چرا که همیشه جلوی موها انگار کم پشت تره و پایین موها پرپشت تر … باید قسمت پایینی موها را صاف و یکدست کرد تا چشم انداز دیگران از موهای شما ٬پرپشتی و خوش حالتی باشد . حتی برای خودتان هم قابل لمس است موقعی که جلوی آیینه قرار بگیرید …

۳ – شامپوی خشک را در برنامه خرید خود قرار دهید : یکی از بزرگترین و معروف ترین آرایشگرها ( جیمز کورنول) معتقد است : اگر دوست دارید حجم بیشتری مو را روی سرتان احساس کنید از شامپوی خشک استفاده کنید . مثال جالبی میزند : معتقد است اگر شامپوی خشک به موهای خود بزنید و ماساژ دهید حسی خوب مثل مالیدن شن ها بر روی موها و سرتان دارید ٬ که این امر به افزایش حجم موهای شما از ریشه ( ریشه ی مو) کمک میکند .

آموزش پرپشت کردن موهای کم پشت

آموزش پرپشت کردن موهای کم پشت

۴ – از سشوار به صورت اصولی استفاده کنید : اگر دوست دارید موهایی پرپشت تری احساس کنید بهتر است هنگام سشوار کشیدن – موها را در جهت خلاف رشد طبیعی – سشوار بکشید . اگر در جهت خلاف سشوار بکشید ٬ از زمانی که سشوار در جهت خواب طبیعی موها کشیده می شود ٬ موها ضخیم و پرپشت تر دیده می شود .

۵ – گاهی حقه بزنید که موهای پرپشتی دارید :موهایتان را با ملایمت از ریشه پوش‌دهید و مقدار اندکی تاف بزنید تا به حالت قبلی خود برنگردد و در همان حالتی که دوست دارید باقی بماند . بهتر است به آرامی برس کشیده  و حالت دهید ٬ که باعث می شود موهای شما پرپشت تر دیده شود .

زیبایی مو را می شود با چند ترفند چندین برابر کرد . در آموزش های بعدی ترفند های بیشتری به شما آموزش میدهیم

پزشک آشنا / pezeshkashna.com

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

اطلاع از
avatar