آموزش استفاده از تخم مرغ برای رشد مو

آموزش استفاده از تخم مرغ برای رشد مو

آموزش استفاده از تخم مرغ برای رشد مو

آموزش استفاده از تخم مرغ برای رشد مو :آیا میدانید که مو٬ بیش از ۷۰ درصد آن از پروتئین کراتین تشکلیل شده است؟تخم مرغ منبعی غنی از پروتئین است که میتواند موهای شما را تقویت کند و به رشد موهای شما کمک کند . معمولا پروتئین موجود در تخم مرغ  نقاط ضغیف موها را ترمیم میکند و به صورت طبیعی کار بازسازی موهای ضعیف را انجام میدهد تا شما از داشتن موهای پرپشت و ضخیم لذت ببرید .

تخم مرغ درمانی٬ به افرادی که موهای ضعیف دارند و به سلامتی موهای خود فکر میکنند توصیه می شود . نرم کننده ی تخم مرغ با توجه به حجم زیادی که پروتئین دارد یک درمان پروتئینی خوبی است برای موهای ضعیف شما …

آموزش استفاده از تخم مرغ برای رشد مو

آموزش استفاده از تخم مرغ برای رشد مو

طرز تهیه :

یک عدد تخم مرغ را شکسته و سفید و زرده ی آن را داخل ظرفی بریزید سپس یک قاشق روغن زیتون به آن اضافه کنید و کاملا با چنگال بهم بزنید … زمانی که نخم مرغ با روغن زیتون به خوبی مخلوط شد روی ظرف را بپوشانید و آماده ی استفاده شوید .

آموزش طرز استفاده ( گام به گام )

توصیه میشود درمان پروتئینی را در حمام شروع کنید – البته قبل از شروع بهتر است موهایتان را با یک شامپوی شفاف کننده بشورید تا چربی های اضافه از موهایتان جدا شود . سپس کمی آب موهایتان را بگیرید . نکته : نباید موهایتان را کاملا خشک کنید . سپس مخلوط تخم مرغ و روغن زیتونی که اماده کرده اید را روی موهای خود بریزید و به ارامی به تمام نقاط سر این مواد را برسانید . ریشه ی موهای شما باید از این مواد دریافت کنند .

بعد از رساندن مخلوط به تمام بخش ها ٬سرتان را با کلاه حمام بپوشانید و ۱۵ الی ۲۰ دقیقه صبر کنید . سپس با آب ولرم موهایتان را بشورید و کمی مرطوب کننده بزنید ٬ و چند دقیقه صبر کنید – سپس موهای خود را مجدد شسته و به ارامی خشک کنید و حالتی که دوست دارید به موهایتان بدهید .

آموزش استفاده از تخم مرغ برای رشد مو

آموزش استفاده از تخم مرغ برای رشد مو

نکات مهم :

۱ – بیشتر از ۲۰ دقیقه ترکیب را روی سرتان قرار ندهید .

۲ – حداکثر ماهی یک بار فقط از این روش استفاده کنید ( بیشتر برای موهای شما ضرر دارد )

۳ – قبل از استفاده از ترکیب ٬ حتما از یک شامپوی پاک کننده استفاده کنید تا تخم مرغ به داخل ریشه مو نفوذ کند.

۴ – اگر موهای شما خشک می شود از یک نرم کننده بدون شستوشو استفاده کنید ( بعد از استفاده از ترکیب)

برای زیبایی مو و پرپشت و ضخیم شدن موهایتان تلاش کنید چراکه این حق شما است …

با تشکر / پزشک آشنا 

pezeshkashna.com

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

اطلاع از
avatar