متخصص پوست و تکنیک های ساده

متخصص پوست و تکنیک های ساده

آیا می خواهید پوستی مانند پوست ژاکلین و لارا دوتا داشته باشید؟ متخصص پوست آنان در اینجا به شما یاری می رساند.

یکی از دغدغه های دایم در زندگی همه افراد نگرانی درباره مو و پوست است.ما با متخصص زیبایی مشهور دکتر دینیار ورکینگ بوکسوالا در اینجا مصاحبه کرده ایم او مشتریان مشهوری مانند لارا دوتا و ژاکلین فرناندز دارد و صاحب کتابی است به نام آغاز زیبایی: راهنمای جامع برای داشتن پوست و موی عالی که درباره روش ها و نکاتی برای مراقبت بهتر از موها و پوست است.

چگونه پوستی مانند هنرپیشگان معروف داشته باشیم؟

چگونه پوستی مانند هنرپیشگان معروف داشته باشیم؟

شایع ترین مشکل زیبایی در این روزها چیست و شما چه راه کارهایی را پیشنهاد می کنید؟

شایع ترین مشکل پوستی که بنده این روزها در افراد می بینم وجود لکه، چین و چروک و آکنه در پوست افراد است. به دلیل آفتاب و رطوبت، پوست دچار لکه، تیرگی و در معرض بروز آکنه قرار می گیرد و زودتر چین و چروک روی آن می افتد. بنده همیشه به مشتریان خود توصیه می کنم هنگامی که بیرون می روند از پوست خود در برابر آفتاب محافظت نمایند و در کنار ضد آفتاب از یک محافظ فیزیکی مانند چتر، روسری،کلاه،عینک آفتابی و غیره نیز استفاده نمایند.افراد باید بدانند حتی اگر آفتاب هم نباشد و حتی اگر در منزل هستند باز هم باید از ضد آفتاب استفاده کنند زیرا اشعه های یو وی حتی هنگامی هم که هوا ابری است به پوست برخورد می کند. اشعه های یو وی در تمام طول سال وجود دارد و باعث آسیب به پوست ما می گردد. همچنین باید مرتبا پوست خود را پاک کنید زیرا آلودگی وارد روزنه های پوست شده و باعث بروز جوش می گردد. بنابراین هر بار که از بیرون به خانه می آیید پوست خود را بشویید.

برای داشتن پوست و مو سالم شما چه باید ها و نبایدهایی را به مشتریان خود توصیه می نمایید؟

بایدها

 • مهمترین بایدها پاک کردن پوست است
 • به اندازه کافی آب بنوشید زیرا آب از داخل پوست را جوان نگاه می دارد.
 • ورزش کنید و تغذیه مناسبی داشته باشید
 • از مکمل های ویتامین استفاده کنید به خصوص ترکیب ویتامین بی
 • مرتبا موهای خود را روغن بزنید، شامپو کنید و نرم کننده بزنید

نبایدها

 • بنده توصیه نمی کنم از سرم های مو استفاده کنید
 • از مصرف غذاهای آماده بپرهیزید که اثر آن روی پوست شما ظاهر می گردد.
 • به جای آب میوه از سبزیجات و میوه جات استفاده نمایید زیرا میوه و سبزیجات حاوی فیبر است.
 • هیچ گاه با آرایش نخوابید. همواره آرایش خود را پاک کنید حتی اگر خیلی خسته هستید
 • دچار استرس زیاد نشوید و همواره شاد باشید زیرا آن دو اثر خود را روی پوست و موی شما نشان می دهد.

   

  مراقبت های مو

  مراقبت های مو

 

امروزه افراد دنبال راه حل های سریع برای مشکلات خود هستند و به دلیل دغدغه های زندگی فرصت زیادی برای آنان باقی نمی ماند. اما چه کنند؟

بنده به درمان سریع اعتقادی ندارم. به مشتریان خود توصیه می کنم که برای پوست خود وقت بگذارند. پانزده دقیقه صبح و پانزده دقیقه شب زمان کافی برای مراقبت از پوست است.امروزه میزان استرس خیلی بالاست و افراد مراقبت از پوست و موی خود را فراموش می کنند. این امر باعث مشکلاتی می گردد و به جای درمان آن افراد مشکلات پوستی خود را زیر لایه ها آرایش پنهان می کنند. بنده به درمان کلی اعتقاد دارم و این نوع درمان را توصیه می کنم. بدون عذر و بهانه برای خود وقت بگذارید همچنین نفس عمیق به هنگام صبح راهی مناسب جهت سالم سازی پوست است. از استعمال محصولات اشتباه که بیشتر به پوست شما آسیب وارد می کنند تا آن را درمان کند اجتناب کنید. با پوست و موی خود مهربان باشید و به آن دو توجه کنید و آنها را سالم نگاه دارید.

تاثیر رژیم غذایی بر روی پوست و موی فرد

تاثیر رژیم غذایی بر روی پوست و موی فرد

برای داشتن موها و پوستی سالم رژیم غذایی فرد و تناسب اندام او چقدر حایز اهمیت است ؟

مو، پوست و سلامتی با هم در ارتباط است. اگر سالم نباشید از صورت شما مشخص می گردد و به محض اینکه به رژیم سالم روی آورید پوست شما می درخشد و شاداب تر و جوان تر به نظر می آید و موهای شما درخشان و قوی می گردد.در جهت سلامتی پوست و مو، تغذیه مناسب و ورزش حرف اول را می زند. با افزایش سن بدن شما بیشتر به مراقبت نیاز دارد و اگر از غذاهای ناسالم استفاده کنید هیچ محصولی قادر به جبران صدمات وارده به بدن شما نمی شود.

دریافت رایگان کتاب مراقبت و زیبایی پوست

تحریریه پزشک آشنا

ارسال یک نظر

نام *

ایمیل * (ایمیل منتشر نخواهد شد)