شیرینی‌ شخصیت شما را لو می‌دهد

شیرینی‌ شخصیت شما را لو می‌دهد

نوع شیرینی که شما دوست دارید، رازها و حقایق ظریف شخصیت‌تان را آشکار می‌کند؛ یعنی این که شما شیرینی کاکائویی بپسندید یا میوه‌ای، اصلا اتفاقی نیست و جالب‌تر این که اگر شما و دوست‌تان یک نوع شیرینی را دوست دارید، قطعا بسیاری از ویژگی‌های شخصیتی‌تان شبیه هم است. در این تست سعی شده با نوع شیرینی مورد علاقه‌تان، ویژگی‌های شخصیت‌تان پیش‌بینی شود.

اگر شما این شیرینی را دوست دارید: یک هنرمند با تصورهای جالب هستید.

اگر شما این شیرینی را دوست دارید: یک هنرمند با تصورهای جالب هستید.

شیرینی‌کاکائویی کرم‌دار

اگر شما این بیسکویت‌ها را دوست دارید، یک هنرمند با تصورهای جالب هستید که این تصورها و ذهنیات، لحظه‌ای شما را ترک نمی‌کنند. شما حتما بارها از طرف دوستان تشویق شده و مورد توجه قرار گرفته‌اید. شما پر از ایده‌های جدید هستید و می‌توانید آن‌ها را بفروشید و ثروتمند شوید. امتحان کنید.

 

شیرینی‌ ساده و ویفر

شما فردی با آگاهی و بینش بسیار هستید. هر چند این شیرینی‌های کره‌ای سنتی، خیلی مدرن و زیبا نیستند اما مزه‌ی خوب آن‌ها می‌تواند روح زندگی را در شما بیدار کند. شما قدرتی منحصر به فرد در دیدن و ادراک آن قسمتی از یک شی یا فرد دارید که دیگران قادر به دیدن آن نیستند. این امر از شما یک قاضی ویژه‌ی شناخت شخصیت می‌سازد. یک فرد باهوش و تیزبین و یک خریدار سخت‌گیر و جدی و البته شخصی هستید که هرگز نمی‌توان به او دروغ گفت.

اگر شما این شیرینی  را دوست دارید: یک ماجراجوی واقعی هستید

اگر شما این شیرینی را دوست دارید: یک ماجراجوی واقعی هستید

شیرینی‌ کشمشی و گردویی با طعم دارچین

شما یک ماجراجوی واقعی هستید؛ افرادی که عاشق مزه‌ها و طعم‌های نامعمول و در عین حال خوب هستند، هیچ‌گاه از امتحان کردن یک مزه‌ی خاص نمی‌هراسند و شاید به همین دلیل تن به ریسک‌های واقعی در زندگی می‌دهند. کودکان عاشق شما هستند زیرا شما همیشه در صدر جدول برای انجام یک کار خطرناک هستید و بزرگسالان هم شما را دوست دارند زیرا زمانی که با شما هستند، آن‌ها را زیر بارانی از خاطرات زیبا و رفتارهای منحصربه فرد قرار می‌دهید که باعث به وجود آمدن احساس عالی و پر از تازگی در آن‌ها می‌شوید.

 

شیرینی‌ خانگی با طعم کاکائو و نارگیل

شما بسیار مهربان و ساده دل هستید. این شیرینی‌های ساده و در عین حال خوشمزه، شما را به یاد روزهای خوب گذشته می‌اندازند و به خاطر همین شما عاشق آن‌ها هستید؛ شما دلتنگ گذشته‌ها می‌شوید و تاریخچه‌ی یک فامیل را با خود یدک می‌کشید، البته این به این معنا نیست که در گذشته زندگی می‌کنید، بلکه در حال زندگی می‌کنید و خاطرهای نوینی را با دوستان و آشنایان خود می‌سازید.

اگر شما این شیرینی  را دوست دارید: مصمم و بااراده هستید.

اگر شما این شیرینی را دوست دارید: مصمم و بااراده هستید.

اگر شیرینی‌ مربایی (انجیر، آلبالو و…) را می‌پسندید

شما مصمم و بااراده هستید؛ افرادی که عاشق این نوع شیرینی هستند، بسیار تمایل دارند بزرگسالانی مسوولیت‌پذیر باشند؛ یک مدیر استثنایی که به موقع به صورت حساب‌ها و نامه‌ها رسیدگی می‌کند. آماده شدن برای آینده و حوادث غیرمنتظره، تمام انرژی و تلاش شما را می‌گیرد اما فراموش نکنید در ازای کار سختی که انجام می‌دهید، سرمایه‌ی لازم را نیز برای زندگی خود پس‌انداز کنید. مزه‌ی شیرین این شیرینی، همیشه شیرینی یک زندگی راحت و بی دردسر را برای شما تداعی می‌کند.

 منبع

منبع:مجله هفت روز زندگی

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد

اطلاع از
avatar